Wpis z mikrobloga

@saakaszi: propsuje. Jak zwykle swietna wrzuta ze wspanialym i (uwaga podkreslam) prawdziwym (p r a w d z i w y m) obrazem wplywu kosciola katolickiego na zycie pastucha w sredniowieczu.

#!$%@? ze imbecyl @saakaszi nie wie kiedy to cale sredniowiecze bylo (pewnie mysli ze wtedy co historia z gothica2)

Ale @saakaszi wie ze wtedy kazdy wiesniak chodzil do szkoly. I to byla szkola z gimnazjami bo dopiero w tym roku
@saakaszi: akcja jakiś rok temu.
Kumpel z pracy wypisywal kwity za jakiegos dziadka, bo ten nie ogarnial. Okazalo sie pozniej, ze dziadek podal niekompletne dane i wyszla krzywa akcja. Dzwonimy do delikwenta.
- Podal pan niekompletne dane i dlatego jest problem.
- Niemozliwe.
- No mozliwe, brakuje tego i tego.
- Ja podalem wszystko. Blad na pewno popelnil pracownik, bo pisal lewa reka.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saakaszi: No kurde, we wczesnych latach 80 wieku, kiedy odbywałem edukację przedzszkolną czy wczesnoszkolną, miałem panią sadystkę kretynkę, która z uporem maniaka przekładała mi ołówek którym miałem rysować szlaczki czy koślawo stawiać pierwsze litery z reęki lewej do ręki prawej. Efekt końcowy jest taki, ze potrafię pisac prawą ręką szybko i bardzo brzydko, tak że czasem sam siebie nie mogę odczytać. Umiem też pisać lewą ręką, chociaz tej umiejętności nigdy nie