Wpis z mikrobloga

ja w poniedziałek miałem operacje i dzisiaj sobie #!$%@?łem tylko 50mg tramka z rana i jeszcze wiadro #!$%@?łem i jeszcze na śniadanie se kanapki z masłem konopnym zjadłem. Fazkę zajebistą miałem...A ty co walisz kodę bez ekstrahowania?Pamiętaj , że jak jebnie ci wątroba to o second analgetic ladder możesz zapomnieć :)
@traktorzystaciongnika: spokojnie proszę pana, nie jestem jakimś laikiem xd Antidol po ekstrakcji, także bezpiecznie :) thiocodinu nie próbuję, nie chce sobie żołądka rozwalić. A co do trampka to też ostatnio mi wpadł w ręce, 150mg mnie nawet nieźle porobiło, bardzo zwiększyło mi pewność siebie być może przez to że jestem na wenlafaksynie od jakiegoś czasu
@WujaTHC: wiecie że jakies 3-4 lata temu w necie ( może dalej istnieje ) na nl domenie była stronka ( nie magicznemuchumory) gdzie na legalu mogłeś kupić dowolną ilość bromowaszki? Jak robiłeś zakupy online za 10.000 zł to wychodziło 1 zł ( 25 €cent) za jeden znaczek...I w #!$%@? bromowaszka była legalna wtedy ( chyba dalej nawet jest a nawet jak nie jest to co za problem jakąś grupę zmienić i