Wpis z mikrobloga

@kocikacy: mi ostatnio za 2,5k, ale to są tylko buty. Nie #!$%@?ło mnie tak aby kupić takie buty xD. Wolę te pieniądze wyłożyć na dopieszczanie auta, mieszkania, lub kupić coś różowemu, lub wyjechać gdzieś z różowym.
@kocikacy: Niby bym chciał, a z drugiej strony to nie, bo mi #!$%@?. Wolę chyba te swoje 5k zarabiać i żyć niż wygrać raz i #!$%@?ć nagle całość na głupoty, a potem nie mieć nic.

Zazwyczaj ludzie tracą to co wygrają bo im #!$%@? od kasy :(
@L3oNx: fakt, że czasem lepiej mieć mniej niż więcej
ogólnie jak ma się wszystko co się chce i można mieć wszystko co się chce to łatwo się pogubić w tym
@kocikacy: Ludzie są chciwi, jak masz mało potem dużo to chcesz więcej i więcej i to gubi ludzi. Sam to po sobie widzę i moich bliskich, czym więcej się ma tym więcej się chce.
@L3oNx: no możliwe, ale w sumie jakbym miała za dużo kasy to bym siostrze oddała bo ona mi zawsze biadoli, że ma mało a jak ja mam dużo i mogę sobie pozwolić na co chce to i tak mi się nic nie podoba XD
@kocikacy: Ja to chyba mamie i babci bym oddał, one by nie #!$%@?ły na głupoty tak jak ja xD, ale podejście fajne. Takiej siostry to pozazdrościć. Sam mam siostrę (młodszą) i ona taka by nie była. Ona by zrobiła to co ja. #!$%@?ła na jakieś wycieczki, mieszkania, auta czy inne cuda xD
@L3oNx: ja mam poczucie, że coraz to nowsze rzeczy szczęścia mi nie dadzą, nie wiem sama jakoś takie nudniejsze mi się życie wydaje, chociaż może mam po prostu ograniczony umysł XD
@kocikacy: Jesteś po prostu spełniona. Masz to czego chciałaś i nic więcej Ci nie potrzeba z tych najważniejszych rzeczy.

Ja podchodzę do tematu zakupienia czegoś tak:
Potrzebne Ci to?
Będzie dla Ciebie przydatne?
Możesz sobie na to pozwolić? (w sensie pieniężnym)
Czy mając do wyboru - i to konfrontuję to co chcę kupić z czymś tańszym, np. buty. Czy te za 100zł mają taką jakość, albo lepszą/gorszą od tych za 1000
@kocikacy: W końcu ktoś normalny xD.
Moja różowa ma 32 pary butów WTF, a ja mam 3 (trampki, sportowe i takie byle jakie w których najlepiej mi się prowadzi) + jedne do garnituru

Jednak na nocnej można normalnie pogadać xD