Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Hej Mirki.
Z racji tego, że się wypalam w handlu to zastanawiam się pomału nad przebranżowieniem. Chodzi mi po głowie kurs CNC i teraz pytanie, czy osoba w zasadzie zielona ma szanse odbyć taki kurs i mieć potem szanse na rynku pracy? Oraz może ktoś by mógł polecić jakieś konkretne szkolenia w okolicach Białego? Nie muszą być najtańsze, obym miał po nich przebicie.
#cnc #praca #bialystok
  • 25
@Wojak90:
pierwsze lepsze jakie znalazłem z podanymi zarobkami za granica:

atrakcyjne wynagrodzenie -> stawki od 16€ b/h do 38€ b/h,

zapewniamy zakwaterowanie,

oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę.


to jakis słaby ten rekruter

Juz pisałem o wadach i zaletach tej roboty.
Nie chce mi sie do tego wracać, jak bym miał wybierać jakieś pakowanie ciastek albo kasowanie w biedrze to jednak wole prace na warsztacie nawet za mniejsze pieniądze
@rebul4: odpowiedzialna praca wymagajaca zaangazowania w zdobywaniu wiedzy porownywana jest przewaznie do takiego pakowania ciastek albo pracy na magazynie. No to juz chyba o czyms swiadczy. To ze jest ciekawa? No moze i jest ale dopoki pieniadze z tego sa #!$%@? to praca tez jest #!$%@?, ciekawe to ja mam rzeczy do robienia po pracy
@waskizlo: kiedyś za czasów studiów, miałem okazje pracować za granica, przy pakowaniu.
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić bardziej gównianej roboty.
Nawet jak by za to 3x wiecej płacili, niż za siedzenie przy maszynach, to bym sie tego nigdy więcej nie chwycił.
Jak wy wszystko rozpatrujecie tylko w kategorii kasy, no to juz wasza sprawa.
Na warsztacie mizna robić do nawet emerytury i normalnie z tego życ. Jak masz doświadczenie, to
@waskizlo: przecież sam napisałeś, ze jest porównywana do pakowania ciastek albo pracy na magazynie. Zrozumiałem twój wpis tak, ze uważasz, że skoro jest do tego porównywana, a kasa podobna, to lepiej juz te ciastka pakować...
Ja np biednych operatorów nie widzę, w przeciwieństwie do ludzi specjalizujących się w wykonywaniu najprostszych robót fizycznych.
Ale wy tu widocznie macie inne doświadczenia.