Wpis z mikrobloga

To tak szybko mbank ma problemy z ratami zero z payu, nie potrafią udzielić informacji co się dzieje...
Aliorbank oczywiście wywala mi negatywa bo niby dane nie zgadzają się z rejestrem dowodów, logowałem się tam i wszystko jest cacy...
No i trzecia opcja której chciałem uniknąć bo wcześniej wymagali podania loginu i hasła do banku, Monedo Now, teraz można ręcznie wrzucić wyciąg, cały proces od zamówienia do akceptacji wniosku i wypłaty środków trwał około 3 minuty.
Nie sądziłem że pójdzie tak gładko, na chwilę obecną mogę polecić a byłem trochę uprzedzony przez te dane do konta bankowego.

#raty #allego #payu #mbank #aliorbank #monedo
  • 7
  • Odpowiedz
@zielonka12345: chyba też spróbuję. Mam identyczną sytuację. Jakmbank nie może od 5 dni naprawić awarii i ciągle zbywa klientów tym samym tekstem to już odechciewa się w ogóle tego zakupu
  • Odpowiedz
@gustav: bo to nie jest reklama... mbank ma awarię której nie potrafi naprawić od przeszło tygodnia, a alior sypie mi że błędne dane podaję i odrzucają mój wniosek, po prostu chciałem się podzielić informacją jak sprawnie to poszło w monedo. Jak to wchodziło to bałem się z tego korzystać, bo wymagali podania hasła i loginu do banku, co jest strzałem w stopę. Wolałbym oczywiscie mbank bo ich aplikacja mi bardzo odpowiada
  • Odpowiedz
@zielonka12345: > Okres:25 miesięcy Miesięczna rata:317 zł kwota pożyczki:4000 zł odsetki:446 zł prowizja:3488 zł w sumie:7934 zł *

Zajebista pożyczka, to już wolę pomęczyć się z tradycyjnym bankiem
  • Odpowiedz
Skontaktuj się z infolinią Aliora. Na pewno ci pomogą, moim zdaniem to aktualnie najlepszy bank w Polsce. Mają spoko ofertę i technologicznie wyprzedzają całą resztę
  • Odpowiedz