•  

418406,55 - 77,00 = 418329,55

Ultrajanosik 80
    Mój pierwszy ultra w Polsce (i na Słowacji tak przy okazji).
    Trasa bardzo spoko: 2700m przewyższeń - tak nie za dużo, nie za mało. Wysokich gór było troszkę na początku, a potem mozolne wyrabianie kilometrów pośród malowniczych widoczków. Technicznych odcinków doliczyłem się dwóch - pierwsze poważne zejście, które było ubłocone i mega śliskie, oraz ostatnie podejście na górę Żar. Wszyscy nim straszyli (tym podejściem) - fakt, żwirowe i strome, łatwo było stracić przyczepność z kiepskimi butami. Bez kijków byłoby krucho. Ale jeśli chodzi o stromość - starczy powiedzieć, że ścignąłem dwie osoby na tym odcinku. Aż tak źle nie było, żeby się nie dało nadrobić doświadczeniem.

A i jeszcze jedno - świetna organizacja i wyżywienie.

I tak niniejszym na mojej liście biegów długodystansowych znalazła się pozycja trzydziesta. A w grudniu mi stuknie 10 lat od pierwszego występu...

#sztafeta #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#heheszki #twitter
    Kreatywne, przyznaję.

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (78)

• odpowiedzi (30)

#pracbaza kontynuując mój poprzedni wpis. Myślę że będzie to najzabawniejsza rekrutacja w mojej karierze :D goście okazali się wręcz GIGANTAMI organizacji. Pani z hr która nawet się nie przedstawiła spóźniła się 10 minut. Oczywiście nie mogliśmy wejść nawet na teren firmy. Pisze nie mogliśmy bo okazało się że na rozmowę o to samo stanowisko czekają jeszcze 2 inne osoby. Uwaga. Umówione na ta samą godzinę! Jak już się Pani pokazała to dalej nie mogliśmy wejść bo Pani w okienku do wydawania przepustek miała przerwę na kawę xD Ogólnie odwrócił bym się i odjechał ale teraz po prostu nie mogę się doczekać co będzie dalej. To magia. Niczym w kinie. (Ogólnie stanowisko finansowo specjalistyczne. Wymagali kilku lat doświadczenia kursów itd) pokaż całość

odpowiedzi (43)