Wpis z mikrobloga

Dobra bo widzę dużo białorycerzy.

Wiecie co #!$%@?ło G5? Ego i kasa.

Bronicie snaxa, a ktoś siedzący w realiach Krakowa wie jak bardzo mu #!$%@?ło ego i ile pił i jarał. Resztę #!$%@?ła kasa bo zarabiali na polskie warunki tyle ile zarabiają/zarabiali. Zjadła ich pycha, ego i kasa.

Typowa mentalność Polaków jak dostaną pieniądze. Smutna prawda.

I żadne wywiady pashy czy snaxa o tym że się ogarniają w VP czy mous nic nie zmienia dopóki ich to nie uderzy finansowo.

Taka jest smutna prawda.

PS będą się bronili tym że polska zawiść. A tym że ich jedyną ambicją było wyrywanie dup na hajs to już #!$%@? xD
Przyzwyczajcie się że to sebiksy z kasą, tyle
#csgo
  • 29
  • Odpowiedz
@ldldld3: znaczy i wish żebym to miał na messengerze zapisane ale sobie odpuściłem bo to żenada jak dorosły typ daje się fotografować w slipach w środku tygodnia w majtkach na łóżku
Jak ktoś nie wierzy to ma mocne różowe okulary
  • Odpowiedz
@Stalker094: nie wiedzą oczywiście, jedynie co możemy domniemywać. A że niestety wystarczy być obeznanym i takie newsy na temat snaxa, białego potwierdzi ci milion osób to inna historia.
Uwierz mi że gdybym rok temu wiedział jak to się skończy to bym miał screeny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TypowyWypok: dalej nie widzę związku tego że imprezuje sobie w wolnym czasie do tego że gra jak gra. Młody człowiek więc wiadomo że poimprezuje, co w tym dziwnego? A we wszelkie pdk to już dawno przestałem wierzyć, nie mówię że to nie prawda ale pic or it didnt happend.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TypowyWypok: a i mówię o tym #!$%@? ego w kosmos a związku z postawą w meczach nie bez przyczyny. Są dziesiątki topowych na świecie piłkarzy z ego z kosmosu np taki zlatan, są też tacy co lubią poimprezowac i trzymają światowy poziom. To nigdy nie jest jedyną przyczyna słabej postawy.
  • Odpowiedz