Wpis z mikrobloga

@cycman1916: Jeśli ten kawałek to nie pastisz, to sokół zrobił loda publice. Najpierw „każdy ponad każdym, traktuje drugiego jak by był nikim” a teraz puszczanie hajsu z dymem i nazywanie tych którzy odkładają frajerami. Jeszcze te oczko puszczone do Quebo, który jest tak średni jak rozwodniona kawa,żeby nabić sobie numery na yt. Przykre to bo miałem go za jednego z tych którzy potrafią robić coś z klasą i zostać przy pierwotnych
@einz: Tede też sobie radzi bez problemu. Wiesz jak dla mnie to jest tak jak ktoś mówi, że ogląda trudne sprawy dla beki. Tylko co o tym myśleć jak ogląda każdy odcinek i napędza to gówno razem z resztą ? Jak dla mnie liczą się czyny nie słowa. Zobaczymy co będzie dalej, mam nadzieje, że nie mam racji.
@ShadyTalezz: To nie jest dojrzałość stary tylko chciwość. Dojrzałość to umiejetność chodzenia własnymi drogami i posiadanie własnego zdania. Quebo ciężko nazywać kimkolwiek innym jak średniakiem. By nie być gołosłownym zapoznałem się z jego twórczością i szczerze to taki Jeden8L dzisiejszych czasów. Twór popkultury która chce mieć coś z niszowości.
@Purple:

To nie jest dojrzałość stary tylko chciwość

no tylko w polsce jeszcze chyba chęć zarabiania pieniędzy na rapie jest stygmatyzowana, na szczęście młodsi fani rozumieją, że rap to też biznes i nie ma nic złego w zarabianiu hajsu.

Quebo ciężko nazywać kimkolwiek innym jak średniakiem. By nie być gołosłownym zapoznałem się z jego >twórczością i szczerze to taki Jeden8L dzisiejszych czasów.

Eklektyka to przecież jeden z najlepszych tejpów w historii
@ShadyTalezz: Rofl stary skup się chociaż i nie pisz dwóch opinii przeczących sobie. Najpierw mówisz o świeżości a potem, że Quebo nagrał coś z KRSem, którego w stanach wszyscy mają w dupie z wcześniej podanego przez ciebie powodu. Ergo: dziś liczy się to kto lepiej płynie z nurtem, nie czy ma coś wspólnego ze swoimi słowami. Gadać byle gadać każdy potrafi. Swoją drogą ja nikomu nie wchodzę w portfel i w
@Purple:

Rofl stary skup się chociaż i nie pisz dwóch opinii przeczących sobie. Najpierw mówisz o świeżości a potem, że >Quebo nagrał coś z KRSem

to jeden z kilku argumentów, które podałem wyjęty z kontekstu przecież

Ergo: dziś liczy się to kto lepiej płynie z nurtem, nie czy ma coś wspólnego ze swoimi słowami.

kiedyś było tak samo, tylko nurtem było to żeby być niesprzedajnym i niekomercyjnym. OSTRy robiąc tak i
@ShadyTalezz: Sorry, że zacznę od dołu ale tak mi łatwiej. Rakim to gangsta raper i z przekazem nie ma wiele wspólnego. Gościem ścisłe związanym z przekazem był od zawsze KRS w tym wypadku. Nie na darmo ma przydomek „The Teacher”. Hip hop jako taki miał być wyrazem sprzeciwu idącym z getta do establishmentu. Głosem czarnej społeczności, przeciwko temu co się dzieje na górze. To, że Dre grał w zespole Disco to
@Purple:

Rakim to gangsta raper i z przekazem nie ma wiele wspólnego.

cooo, nie Rakim nie jest gangsta raperem coś ci się pomyliło. Rakim nie ma nic wspólnego z gangsta rapem, chłop nawet nie bluźni w swoich tekstach. Rakim jest mistrzem słowa i pionierem podwójnych rymów w rapie.

Gościem ścisłe związanym z przekazem był od zawsze KRS w tym wypadku. Nie na darmo ma przydomek „The >Teacher”.

no już bliżej KRSowie
@janushek: prawda. To nie jest rap (w wiekszosci kawalkow), a jak juz rapuje to wychodzi mu to srednio. Podaj mi 3 najlepsze kawalki Quebo wg Ciebie, z checia uslysze jego kozackie tracki
@czehuziom: typie ja się nie będę bawił z tobą w jakieś pokazywanie najlepszych tracków, wymieniłem już Eklektykę ale jesteśmy w internecie i nieważne co rzucę możesz to nazwać gównem bez słuchania więc takie coś nie ma sensu.
A kogoś kto używa takich zwrotów jak "hip-hopolo" albo uważa, że ma prawo mówić co jest rapem a co nie nawet nie biorę na poważnie.