Wpis z mikrobloga

Moje przemyślenia na temat 2 Konferencji FAMEMMA 2 TURA:
AdBuster: Jedyny normalny człowiek na tej konferencji który jak najbardziej bronił się od patologii po jego lewicy. Tym jak wjechał na konfe Harley'em zniszczył Ozdobę psychicznie. AdBuster stoczył 5 walk amatorskich, chyba 3 wygrał, był na treningu Muay Thai w Tajlandii, +1 dla tego co powiedział o restrimach
Dawid Ozdoba: Atencjusz, lizdodup, hipokryta, lizał dupe wszystkim , chamsko promował swój kanał gdy wyjaśniał zamknięcie jego kanału "Ej dawajcie mi suby, jak będę miał 100k subów to nie już nie będę atencjuszem" (2 razy tak zrobił). Obojętnie co AdBuster powiedział to odrazu "Zamknij morde atencjuszu". Gada o promowaniu a sam reklamował pizze w Mielnie xd. Obraża zonę Adbustera która jest niczego winna i nic nie ma związanego z galą. Krótkim słowem, #!$%@?ć Ozdobę
Adrian Polak: Bardziej unikał walki z Malczyńskim, wolał gadać o Ozdobie który ciągle mu się #!$%@?ł w zdanie. Nie wiem co o nim myśleć
Rafonix: Siedział jak #!$%@?, ledwo co się przywitał, nie wiedział co to #!$%@? pod okiem, sprawdzał ciągle zegarek bo nie chciał się spoźnić na krajówke po Kinge bo alfons nie chce przyjechać, "W czym jesteś lepszy" odpowiedź rafonixa: "yyyyyy we wszystkim"
DanielMagical: #!$%@?ł Rafonixa z tą Rybą, Za mało gadal żeby się więcej wypowiedzieć
Dawid Malczyński: Na #!$%@? on wziął ten pas xd
#famemma #rafonix #danielmagical #fakemma #malczynski #ozdoba #adbuster #patostreamy #youtube
K.....J - Moje przemyślenia na temat 2 Konferencji FAMEMMA 2 TURA:
AdBuster: Jedyny ...

źródło: comment_qtRnNkTSSE3MRvHKn3W7ItODLhRKy79Z.jpg

Pobierz
  • 5