Wpis z mikrobloga

I cyk kolejna cegiełka potwierdzająca moją teorie spiskową o monopolizacji jutuba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tl;dr Jeden jutuber jest oskarżony o kupowanie wyświetleń, za nim stawiają się twórcy którzy występowali u niego na kanale (czyli ci którzy mieli podpisane współprace). Te powtarzanie że gość jest miły, pomysłowy, niebanalny i pracowity. XD Ciężko nie skisnąć a najbardziej zaskoczyło mnie pojawienie się osoby MICHAŁA "JAGLAKA" KARMOWSKIEGO. Pewnie michu nie wie o co chodzi ale zaufał managerowi że staje po tej stronie z argumentami.

#youtube #youtuberzy #polskiyoutube #karmowski #rakcontent
  • 4
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Ogólnie spoko, że wardęga nagłaśnia sprawę ale sam też jest trochę dzbanem xD Pierwszy film zaczął od ataków personalnych na typa o którego toczy się afera. Ogólnie poszlaki wardęgi mają sens ale nie brałbym wszystkiego za pewnik tylko przyglądałbym się z boku aż coś więcej wypłynie. Niestety wardęga zbyt wiele razy się zbłaźnił by przypuszczać, że może tym razem nie gwałci logiki xD

Btw sam skisnąłem z jaglaka xD
@ArseneWengerTheAnimatedSeries: Zgodzę się. Tylko, wardęga przedstawia swoje poszlaki jako dowody. A mi to trochę przypomina demaskację klocucha gdzie karachany robiły dokładnie to samo a ostatecznie nie przedstawiły, żadnego dowodu.

Zwyczajnie zakładam, że lepiej uznać, iż wardęga może nie we wszystkim mieć rację mimo, że coś jest na myśli niż wyjść potem na debila dając się złapać na jego domysły xD