Wpis z mikrobloga

Cześć

Mam pytanie do ludzi z tagu #bieganie i #silownia, spróbuje tez #endomondo, #decathlon i #pytanie. Wiem, że zaraz większość powie "po co kupować, lepiej pobiegać na zewnątrz", ale postanowiłem zakupić bieżnię do domu. Widzę rozstaw cenowy (kilka stówek-7k) i chodzi mi o w miarę rozsądny stosunek jakość/cena (celuje w 2-2.5k, jakiś pomiar tętna, znośna prędkość maksymalna i stabilność konstrukcji).

Ktoś coś?
  • 12
@ChoNoTu: moj rozowy mial taki, tylko w postaci orbitreka, pol roku na olx wisial az ktos sie zlitowal.
Przyjechaly jakies laski, to nie dosc ze im znioslem, wpakowalem w auto i jeszcze objasnilem co i jak, to malo po rekach nie wycalowalem, ze w koncu ktos to odemnie kupil ( )
@PurpleHaze:

serio nie lepiej pobiegac na takiej pro ze wzniosem itd na silowni?

wiesz, jak ktos mieszka posrodku niczego, albo na bardzo nowym osiedlu w suburbach, to moze miec dosc daleko na silke. jak musi dymac ~30 minut w jedna strone, to wcale mu sie nie dziwie. jak ma dobra godzinowke, to zainwestuje teraz te 2k z hakiem i same dojazdy zwroca mu sie w rok albo i szybciej. a na
@PurpleHaze: @paziu:

Dokładnie, aktualnie
- mam mniej czasu na siłownie (ale kiedyś na nią wrócę)
- muszę się rozbiegać itd. po prawie roku zastoju i 15kg więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- skorzystają na tym moi rodzice, którzy są po 50tce, kupili rowery itd, a dalej siedzą przed tv po pracy i narzekają na swoją tusze. O ile ojciec spadł już 10kg z wagi na samej
@Szarobury_drut_kolczasty: Napisałeś, że rodzice kupili rowery, w tej sytuacji rozważyłabym zakup trenażera. Gdyby się nie sprawdziło, to myślę że znacznie łatwiej będzie sprzedać, bo to jednak nie jest "wieszak na ubrania dla chwilowych zapaleńców", tylko coś co kupują sportowcy. Masz masę opinii i rad na forach rowerowych odnośnie dostosowania jakości sprzętu do ceny.
@Szarobury_drut_kolczasty: kiedys na forum bieganie.pl byl spory watek o biezniach biegowch, radzilbym tam szukac.
W Polskim necie mozna trafic na jakas pseudostrone o orbitrekach i biezniach, ktora bardzo mocno promuje jedna firme. Jak sie troche pogrzebie, okazuje sie ze nalezy do handlarza ktory w ten sposob napedza sobie klientow. Takze ostroznie w tym temacie.
Ja niestety nie pomoge, jedyne co to radzilbym zwrocic uwage na nosnosc, predkosc maksymalna i moim zdaniem