Wpis z mikrobloga

Czy radar Tesli rozpoznaje leśne zwierzątka pasące się na przykład przy drodze? Dzisiaj śmignąłem obok jelonka stojącego na poboczu drogi krajowej, tak mniej więcej metr od oku mojego auta się pasł. Byłoby szkoda auta, jak również pięknego zwierzaczka. Jeżeli Tesla to umi, to moja żona chce to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #pytanie #samochody #motoryzacja #samochodyelektryczne #tesla
pogop - Czy radar Tesli rozpoznaje leśne zwierzątka pasące się na przykład przy drodz...

źródło: comment_sbFGOgQYqu5FCxg3ATFQbvZ6xIvpjRqk.jpg

Pobierz
  • 12
@jaroslaw_madry: Jaram się Teslą, pewnie kiedyś sobie kupię używany model 3 lub nawet S bo tanieją jak #!$%@?, ale w sumie to bym wolał taki model 3, ale zrobiony po europejsku, przez np. ludzi z peugeota, zamiast wielkiego ekranu do wszystkiego, sensowny kokpit z przełącznikami, pokrętłami itd. nie bardzo czaję ustawiania klimatyzacji na ekranie dotykowym, nie mówiąc już o wielu innych kwestiach. Na postoju spoko, ale nie w czasie jazdy.
@pogop: plus jeszcze komendy głosowe. Wiadomo że dla Polaka to nie będzie działać super i ciężko będzie głosowo wybrać piosenkę, ale te parę najczęściej używanych komend (cieplej, zimniej, włącz/wyłącz radio) się używa ok nawet w obcym języku.

A patrząc na postęp jaki rozpoznawanie języka naturalnego zrobiło w ostatnie 4 lata (Alexa, Google Assistant, Siri, Cortana) to coś czuję że za kolejne 4 już będziesz po prostu mówił sobie swobodnie w powietrze
@sakfa: Zupełnie o tym zapomniałem, może z racji tego, że w moim samochodzie amam to, ale po francusku, tylko do radia i #!$%@? potrafię powiedzieć XD