Wpis z mikrobloga

via Android
  • 41
@agaciksa to była trzecia XDDDD Przedmiot typowy zapychacz, dodatkowo wyższa szkoła robienia hałasu, więc mama chciała przepchać
  • Odpowiedz
via Android
  • 50
@antybiszkopt na prośbę dziekana. Student płaci to student musi zdać, niezależnie ile umie. Rok temu miała "pogadankę", bo chciała wziąć 3 osoby na warunek
  • Odpowiedz
I tak się powoli żyje w tej Polsce. Dzieci udają studentów, dorośli wykładowców, byle tylko hajs uczelni się zgadzał.


@antybiszkopt: a później płacz, że w Polsce nie ma pracy dla ludzi "z moim wykształceniem". Szkoda strzępić
  • Odpowiedz
via Android
  • 46
@desensitization tak. Chociaż to zawsze zależy od nastawienia studenta. Sama skończyłam "gównokierunek" ale całe studia robiłam kursy, szkolenia, biegałam od wolontariutu do wolontariutu i takim cudem dostałam wymarzoną pracę, bez niczyjej pomocy. Ale cos za coś - można cale studia chlać i imprezować ale można tez chlać, imprezować i coś robić w między czasie, konstruktywnego ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 7
@widaczew większość studentów nie potrafi prowadzić korespondencji z wykładowcami.

Jak pamiętam za czasów studenckich w jaki sposób były wysyłane maile od starosty do wykładowcy, dotyczące spraw całej grupy to mi było wstyd. Aż w końcu sam zostałem.
  • Odpowiedz