Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mno kompot!
Wróciłem do domu i postanowiłem dokończyć Spider-Man'a i go splatynować. Nie wiedziałem czy wystarczy mi żetonów na kupno wszystkich kostiumów i ulepszeń, a więc postanowiłem zgrać sobie save. Zacząłem kopiować zapiski na pendrive, ale wyskoczyło info, że brakuje miejsca. Zaznaczyłem więc wszystko i dałem usuń. Nagle zorientowałem się, że pozbyłem się stanów gry z konsoli, a nie z podpiętej do niej pamięci (°° . Załamka, gdy pomyślałem sobie ile zajęło mi wykonywanie misji pobocznych, które w pewnym momencie zaczęły mnie nudzić...
Miałem już dać sobie spokój, ale pełny resztek nadziei postanowiłem sprawdzić, czy przypadkiem coś się nie skopiowało i... jedna najnowsza zapiska gdzieś się jeszcze zmieściła na pendrive xD
Dzięki niej udało się wbić platynkę :D
#ps4
Pobierz NieR - Mirki pijcie ze mno kompot! 
Wróciłem do domu i postanowiłem dokończyć Spider-...
źródło: comment_PpJmDnP81jpuoDg8HUUCOBgFWjYwQ9lF.jpg
  • 12
@Czadecki: Znaczy za czasów PS3 nie interesowało mnie to. Teraz na PS4 postanowiłem sobie, że będę się starał wbijać platyny w każdej grze, w którą zagram. Poza tym to fajnie wydłuża czas jaki poświęcasz na dany tytuł. Jedni kupią, przejdą na szybko fabułę i chcą opchnąć dalej. Ja za to zagłębiam się we wszystko co podarowali nam twórcy.

Prawdziwym maniakiem jest @Brozyn ;)
@NieR: Dla mnie to jest sztuczne przedłużanie i strata czasu, wolę się zabrać za następny tytuł niż tracić czas na różne acziwki. No ale nie będę mówić jak masz grać i czerpać z tego radość :D
Nie wiedziałem czy wystarczy mi żetonów na kupno wszystkich kostiumów i ulepszeń


@NieR:
Ja się podepnę pod to pytanie jeśli już ktoś spatynowal
@Czadecki: Dzięki trofką spędziłem miło czas, w CoD:WWII. Kiedyś przeszedłbym tylko fabułę i tyle. Teraz musiałem ograć także multi, w tym tryb zombie z 3 innymi osobami. Powiem Ci, że dzięki temu poznałem fajną ekpię, z która fajnie się grało harda i z którą ogrywam też inne gry jak chociażby Bloodborne, w którym razem sobie pomagaliśmy wbić platynę :D

@kostner: Ostatecznie wystarczyło :)
@NieR: Mam tak samo, że przynajmniej staram się zrobić ile mogę z trofek, żeby najlepiej wykorzystać grę. I tak robię to tylko w tych, które mnie porwą. Albo w przypadku GTA V, o ile singla bym sobie splatynowal, to jest trochę trofek z tego beznadziejnego Online, którego tykać ponownie nie zamierzam, więc już wiem że platyny nie zrobię.

A spidermana splatynowalem i czuję niedosyt, czekam na ng+, bo mają być trofki,
@Reality: Też miałem nie robić platyny w GTA V i po ukończeniu singla długo nie wracałem do gry. Znajomy namówił mnie, zrobiliśmy kilka ustawek, pare glitchy w tym jeden na wbicie 100lvl, bo gdybym miał to robić normalnie...
@nieJake: Tak, jest pewien program, który daje możliwość edycji save, ale nie wiem ile dokładnie kosztuje. Pytałem nawet kiedyś tutaj, czy ktoś z niego korzysta, bo byłem ciekaw możliwości
@nieJake: Tylko jest pewien problem. Przykładowo, gdybym miał ten program to nie jestem w stanie edytować komuś save, bo zapiski są przypisane do konta i wszystko odbywa się na serwerze twórcy tego edytora.