Wpis z mikrobloga

Jak ja nie trawię #januszekierownicy i #szeryfdrogowy!
Sytuacja z wczoraj. Zjeżdżam z ronda. Jak nie ma zapchanego ronda to uciekam na prawy pas, ale że był zapchany to zjeżdżam na lewy i jadę powoli na koniec pasa, a za mną kolejne samochody. Przede mną jeden samochód - ktoś go ładnie wpuścił - od razu chcę wjechać na zamek błyskawiczny, ale już widzę że janusz dojeżdża do zderzaka jakby się śpieszył do domu, bo brajan się w aucie zesrał na tylnym siedzeniu. Zrównał się ze mną i widzę uśmiech przygłupa na jego twarzy, uchylam szybę i pytam 'umiesz jeździć na zamek?'. Młody janusz z wyrazem twarzy debila śmieje się jakby przyjął za dużo tabletek, a brajan skacze po tylnej kanapie jak małpa w zoo. Puściłem, bo bydłu i tak nie przetłumaczysz.
#polskiedrogi #belchatow
Obrazek poglądowy:
Zielona linia - samochód przede mną.
Błękitna linia - ja.
Pobierz Soczi - Jak ja nie trawię #januszekierownicy i #szeryfdrogowy!
Sytuacja z wczoraj. Z...
źródło: comment_48DAbiNijZZtg7ETaJlgGZ4WaD52bD3y.jpg
  • 12
@Soczi w Krakowie teraz podobnie. Jest zamknięta jedna ulica, a konkretnie Grzegórzecka, przez co na Wielopolu robią się tragiczne korki. Ludzie zaczęli tam zajmować dwa pasy i jeździć na zamek, super to zmniejsza korek za światłami, tyle, że zawsze znajdzie się jakiś baran, który się przyklei do zderzaka i nie chce wpuszczać.. Zazwyczaj jeszcze na tablicach spoza Krk ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Yoggi: poniekąd. Później kolejny podłapie, że prawy pas to królestwo i trzeba jechać, bo prawym to cwaniaki jadą. Jak widzę takich napaleńców co siedzą na zderzaku, gdy jadę 45-50 km/h w zabudowanym, bo godziny szczytu i nie pogonisz to robię "lekcję" cierpliwości i pokory przepuszczając auto nie mogące wyjechać z parkingu czy pieszych, których nikt nie widzi przy pasach. I tak nie podgonisz, bo za 100 m musisz się zatrzymać, bo