Wpis z mikrobloga

Kolejne marzenie z listy dziś zostało zrealizowane.

4. Surfować w oceanie oficjalnie można wykreślić

Jestem wykończony. Nie polecam być grubym i nie mieć kondycji xD Mimo wszystko niesamowite przeżycie, chociaż wczoraj i dzisiaj rano trochę się cykałem tego doświadczenia to nie żałuje :)

#chwalesie #pokazmorde #roadtripbus #surf #surfing #portugalia #peniche
MG78 - Kolejne marzenie z listy dziś zostało zrealizowane.

4. Surfować w oceanie o...

źródło: comment_2NclEfNnc43dCpvkoV0KpCoe76cVV3Po.jpg

Pobierz
  • 31
@turtelian: Ja to najlepiej z takimi dzikimi w oceanie, chociaż one podobno bardziej niebezpieczne niż rekiny :D Jak robiłem listę to nie myślałem, spodziewałem się że uda się ich aż tyle zrealizować zanim człowiek się przekręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MG78: no to moj sposob jest z oswojonymi w baseniku :D ale zawsze mozna odchaczyc :D dzikie w oceanie moze byc cizko spotkac + ciezko naklonic co by z toba poplywaly :D
kurde az chyba musze zrobic taka liste bo jest sporo rzczy ktore chce robic i robie, ale pozniej zapominam a tutaj zawsze mozna wyciagnac liste i wspomnienia wracaja :D
@turtelian: Hurghada.

Za 20$ miała transfer na łódź, rejs na snurkowanie, potem rejs na delfiny, a w jego czasie obiad, potem znowu kawałek podpłynęli i z 4 delfinami sobie pływali. W zeszłym roku mówi, że było ich 12/15szt, ale "bardziej wstydliwe". xD w tym roku dosłownie z nim płynęła.

@ Fuuertaventura chcieli za to 320zl gdy tam byłem xD
@fatmobil: W Peniche podobno nie ma :) Do tego pierwszy raz więc w wodzie niskiej, a one jak podpływają to raczej dalej od ludzi.

Btw rekiny nie są podobno wcale chętne do atakowania ludzi jak się uważa