Wpis z mikrobloga

The Dragon Prince - no napisałbym że warto obejrzeć, oczywiście jeśli koncept wydaje się być interesujący. Fabuła na początku wydawała mi się lekko naiwna i mająca dziury logiczne, przeszkadzało klatkowanie animacji w niektórych scenach, co do charakterów postaci czy też po prostu ich konceptów miałem wrażenie że już to widziałem wiele razy. A przynajmniej głównej trójki, bo drugoplanowe na plus. Mimo tych wad oglądało mi się jednak bardzo przyjemnie, fabuła świetnie wciągnęła, styl artystyczny przypadł do gustu, walki były dobre, animacja jakby się nawet poprawiła w dalszych odcinkach,główne postacie mimo sztampowości zdecydowanie polubiłem. Serial trochę zagrał na nostalgii fana fantasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc główna wada dla mnie to ilość odcinków (9). Kuuurła, kiedyś to było, był standard że serial czy to kreskówka startował z 22 odcinkami na sezon ( ͡° ʖ̯ ͡°) Seriale po około 10 odcinków jeszcze rozumiemm bo odcinki trwają 40 min, ale tu tylko 20 min. Mam nadzieję że kolejny sezon chociaż 12 doczeka.
#thedragonprince #animacja #serialeanimowane #netflix