Wpis z mikrobloga

@Wariat_Z_Mokra_Glowa:

może jest szeroka, pusta droga,a do okoła nic nie ma to nikt nie będzie się za Tobą mulił. Jak by było 30/h też byś jechał tyle i sie dziwił? Niekiedy oznakowanie w polsce jest tragicznie. Sam znam miejsca gdzie jest delikatny łuczek i ograniczenie z 90 na 60 gdzie spokojnie można to przejechać przy 120/h bez żadnego problemu, a inne z kolei miejsce jest z 90 na 60 gdzie są
@nerana112 Ty nie jesteś od tego, żeby się tutaj buntowac i łamać przepisy. Jak jakiś znak się nie podoba to pisz do władz miasta. Albo stosujemy się do wszystkich znaków i panuje tutaj ład i porządek, oraz mała wypadkowość, albo stosujemy się wybiórczo do tych znaków (i przepisów), które nam pasują i owszem ruch miejscami będzie szybszy, ale za to będzie na drogach burdel i masa wypadków. Widzisz znak z ograniczeniem do
@Wariat_Z_Mokra_Glowa: a Ty nie będziesz mi mówił jak mam żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami przepis jest tak durny, że nie mam zamiaru sie do niego stosować i bez żadnych powodów blokować ruchu czy siebie. Jeździj sobie jak chcesz, ale nie dziw sie ani nie #!$%@?, że ktoś Cie wyprzedza. Gdyby siedział Ci na ogonie, mrygał światłami, trąbił to miał byś pełne prawo sie wnerwić, ale ktoś
@Wariat_Z_Mokra_Glowa: Hahaha żal mi ciebie człowieku. To taki hejt idzie na posłów że są idiotami, złodziejami itd. a ty się #!$%@? słuchasz co do słowa co oni tam wymyślili. Brawo lemingu, jesteś świetnym wyborcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no ale niebezpieczeństwo stwarza i utrudnia ruch chociażby tym co chcą wyjechać z podporządkowanej


Aha czyli jesteś taką mendą która na 3 pasmowej drodze będzie jechała przy samym krawężniku,
@Wariat_Z_Mokra_Glowa Kim Ty jesteś, że masz wszystkich umoralniać i krzyczeć hurr durr zwolnij? Jedziesz 50 to jedź 50, sporo ograniczeń (nie wszystkie) i w mieście i poza są zajebiście nieprzemyślane, ale nic Ci do tego, że 90% będzie jechało 70 i Cię wyprzedzi, szczególnie na dwupasmówce a nie we wsi z zakrętami co 100 metrów