Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi ##!$%@? #pedofilia #medycyna

Chciałbym tylko powiedzieć, że każdy kto wyczytał z wpisu @lakukaracza_ BRONIENIE bądź PROPAGOWANIE pedofilii jest DEBILEM. A piszę to specjalnie dlatego, że widzę po tych plusach i minusach, że jest was całkiem sporo w tym miejscu i chciałbym oficjalnie wyrazić swoją pogardę dla waszej głupoty xD

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia

Pedofilia – rodzaj parafilii: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania


Innymi słowy - dziecko które na pierwszy nawet rzut oka ewidentnie wygląda jak dziecko. 8 latka wygląda jak dziecko. 13 latka też MOŻE ale nie musi:

https://poranny.pl/natalia-sedeki-zaginiona-13latka-uciekla-ze-szkoly-i-nie-wrocila-do-domu-zdjecia/ga/11548892/zd/21828874

Każdy kto uznaje, że @lakukaracza_ propaguje pedofilię mówiąc, że jak komuś się taka 13-latka podoba to jest rzekomo pedofilem proszony jest o zgłoszenie się na najbliższą komendę, ponieważ wg. swojej logiki jest pedofilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podkreślił nawet, że współżycie z taką 13-latką nawet rozwiniętą jest nadal przestępstwem ale nie, głupota jest zbyt silna aby rozsądek mógł zwyciężyć w tej bitwie XD

Przerażające po prostu na jakim poziomie zrozumienia rzeczywistości funkcjonują niektórzy ludzie.
Khaine - #bekazpodludzi ##!$%@? #pedofilia #medycyna

Chciałbym tylko powiedzieć, ż...

źródło: comment_YwewIMdWwOKV3Ga6JfnMxMD4Oez2T0C2.jpg

Pobierz
  • 38
@Khaine: sugerujesz że ludzie w komenttarzach na głównej są w stanie przeczytać więcej niż 2 zdania tekstu? Wystarczy że wejdziesz w losowy artykuł i go przeczytasz a potem przejdziesz do komentarzy to okaże się że artykuł które ma 10 zdań przeczytało max 10% komentujących. A dochodzą do tego osoby plusujące komentarze itp.
@lakukaracza_: To jest niesamowite, nawet moderacja uznała oficjalnie że ten ban był kuriozalny, bo ten wpis jasno odnosi się do pedofilii w aspekcie medycznym ale dzbany są nieprzejednane. Nie wiem jak można z tego wpisu wyczytać jakiekolwiek bronienie PEDOFILI kiedy on jedynie precyzuje, że jak ktoś się nadział na taką 13stkę jak wrzuciłem to raczej ciężko go nazwać pedofilem nawet jeśli miała mniej niż 15 lat xD
@Khaine: przykład z wczoraj https://www.wykop.pl/link/4536215/niemcy-sad-zwolnil-irakijczyka-aresztowanego-w-zwiazku-z-zabojstwem-w-chemnitz/

Sąd zwolnił Irakijczyka aresztowanego w związku z zabójstwem w CHEMNITZ

Clickbaitowy tytuł a w artykule czytamy: " Ujawnił, że świadkowie nie rozpoznali jego klienta jako sprawcy zabójstwa, a na nożu znalezionym na miejscu przestępstwa nie było jego odcisków palców"

A w komentarzach czytamy:
Niemcy to jednak stan umysłu
Czyli jest ciche przyzwolenie na zabijanie nieciapatych

Ale wystarczy wejsc w losowy artykuł który jest odrobinę na pierwszy
@Khaine: Ciekawe co piszesz bo z faktu iż moderacja usunęła twój wpis wynika że nie jest zbyt lotna umysłowo ...
@moderacja co na to ?

no to cóż, jesteś pedofilem wg. samego siebie

czyli dalej ad personam ...
Wracając do nieskończonej rozmowy wskaż w cudzysłowie cytując moją skromną osobę, w mojej wypowiedzi wyżej gdzie i w którym miejscu mój post wskazuje, definiuje mnie jako pedofila , w którym wg ciebie jestem
@ToJeCzeskyFilm: takie mają dyrektywy z góry. Redukowanie poczucia zagrożenia, powolne przyzwyczajanie społeczeństwa do tego, że według nich pedofilia to orientacja seksualna, a nie zboczenie. Po necie krążą pogłoski, że do 2021 roku ma być rozpoczynana legalizacja pedofilii na świecie. Po prostu przygotowują do tego społeczeństwo zacierając granicę problemu, ponieważ posługują się materiałami "na pograniczu", a wszelkie słowa krytyki są spychane do kategorii "ultraprawak" albo "a bo w krk też są pedofile
@ToJeCzeskyFilm: To raczej nie moderator usunął mój wpis tylko bot który wykrył jakieś słowa kluczowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wątpię aby moderator przeglądał akurat ten temat i stwierdził że sobie wypierdzieli coś.

"Uwaga podczłowiek! Usprawiedliwia pedofilię"


Tym oto zdaniem udowodniłeś mi, że nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi @lakukaracza_ i nie zgadzasz się z jego zdaniem, wytoczyłeś wobec niego poważne oskarżenie które jest zgodnie ze stanowiskiem moderacji - nieuzasadnione
@Khaine: ja tylko dzielę się opinią na ten temat. Z tego względu, że niektóre te "teorie spiskowe" są wprowadzane do życia codziennego na moich własnych oczach - dlatego reaguję. Nie będę tolerował takich rzeczy.
BRONIENIE bądź PROPAGOWANIE pedofilii jest DEBILEM.


@Khaine: Sam jesteś debilem. Następny raz jak się wypowiesz o pedofilii i gwałtach sprawdź co zakopujecie na głównej i to robicie masowo tą neuropką. Na przykład dziś gwałt żydka na dzieciach, a systematycznie jak to zrobią nachodźcy wiec nie pisz mi, że nie bronicie pedofilii. xD
ja tylko dzielę się opinią na ten temat.


@Przeminelo-Z-Wiadrem: A ja się z tobą podzieliłem moją opinią na temat twojej orientacji seksualnej wg twojej logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego względu, że niektóre te "teorie spiskowe" są wprowadzane do życia codziennego na moich własnych oczach - dlatego reaguję.


To nie są teorie tylko niektóre ruchy faktycznie dążą do przesunięcia granicy pedofilii, dzisiaj nawet na głównej był
@Khaine: możecie sobie stosować te wybiegi, ale na mnie one nie działają. Możesz się spytać nawet swoich pracodawców dlaczego nikt mi jeszcze nie popełnił samobójstwa( ͡° ͜ʖ ͡°) siedzę sobie na kibelku z zebranymi fekaliami, trzymając odbezpieczony granat pomiędzy pośladkami. Jak chcecie mnie pociągnąć do jakiejkolwiek odpowiedzialności za walkę z wami, to życzyć mi pozostaje udanego sprzątanka.
możecie sobie stosować te wybiegi, ale na mnie one nie działają.


@Przeminelo-Z-Wiadrem: No ja już zauważyłem, że logika, pojęcia medyczne i prawne na was nie działają, bo "chłopski rozum", chocholizm i przeświadczenie o własnej mądrości zwycięża wszystko XD

siedzę sobie na kibelku z zebranymi fekaliami, trzymając odbezpieczony granat pomiędzy pośladkami.


Jestem skłonny nawet uwierzyć w to, że właśnie będąc w takim stanie wypowiadasz się na wykopie ( ͡° ͜ʖ
@Khaine:

lakukaracza: Oj teraz to mi się dostanie. Mirki moje kochane nie

każdy seks z 13-latką to pedofila. Jeżeli ta 13-stka ma cycki

biodra i dupę po okresie pokwitania to już nie jest pedofilia i

koniec i kropka. Jeżeli ta 13-stka wygląda na 10-latkę - jest

pedofilia


tj. warunkowanie przestępstwa pedofilii od faktu posiadania cycków, dupy.. lub ich braku ... #jprdl ręce opadają to jest właśnie poziom neuropy, odsyłam do art.200Kk
odsyłam do art.200Kk


@ToJeCzeskyFilm: No dobra, oranie czas rozpocząć na nowo. No ale jak lubisz...

https://www.arslege.pl/obcowanie-plciowe-z-osoba-maloletnia-lub-doprowadzenie-jej-do-poddania-sie-czynnosciom-seksualnym/k1/a234/

§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnimponiżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.


W całym tym artykule nie ma ani słowa o pedofilii. Nie ma żadnej definicji pedofilii.
@Khaine: a jak to zostanie społecznie akceptowane, to będziecie stosować retorykę "ale przecież to tylko parę lat młodsza od wieku przyzwolenia. Przecież ludzie żyją nawet i ponad 100 lat! Jak można odmawiać takiej osobie przyjemności, co ma zostać starą dewotką?". Kropla po kropli...
@Khaine: To co napisałeś to najlepszy przykład samozaorania :

W całym tym artykule nie ma ani słowa o pedofilii.

aha a art. 200b to sobie przez pomyłkę wstawili jprdl
przeczytaj sobie 200b ... jednak ta logika jest dla lewaków opresyjna ... bo nie napisali o pedofilii, bo to jest pojęcie medyczne ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)