Wpis z mikrobloga

Widzieliście przeciek ?
Nie wiem na ile wiarygodny ale na ppe pisali o Nioch i Diablo 3 Ethernal collection w ps+ XD
Jeśli to prawda to chyba przez minimum rok nie kupię żadnej gry, jeszcze mam tak dużo do ogrania z ostatnich miesięcy XD nie wspominając o tym co kupiłem i jest do dokończenia XD
#ps4 #psplus

Edit: sorry że link w ten sposób ale apka wykopu nie dodaje

  • 17
@wlochatyjoe: PPE uwielbia publikować (a nawet preparować) fake newsy. Każda plotka pojawiająca się gdzieś w najmniej wiarygodnych odmętach internetu u nich jest publikowana niczym wielki breaking news. Naprawdę nie ma sensu tam wchodzić w poszukiwaniu wiadomości. Co najwyżej, by się pośmiać.

Kiedyś przytaczałem przykład, jak pompowali balonik przed grudniową konferencją Sony. Sony pisało, że będzie na spokojnie, żeby ludzie nie spodziewali się żadnych większych ogłoszeń, bo ich nie będzie. PPE napieprzalo
@wlochatyjoe: od dawna ich poziom recenzji, zapowiedzi i felietonów leci na leb na szyję, u mnie przekreślili się headlinem o Xboxie One X (że "PLAYSTATION SIĘ POSRA?!) i artykułem w siostrzanym PSX Extreme o graniu na vrze po pijaku (hehe jesteśmy jak wy hehe pijemy wódkie i gramy w gre hehe). No i ich obecność na eventach branżowych to ja pierdylam, festiwal żenady XD

@Nerlo: oko razem z odbytem mi
@Nerlo: Nie chodzi o plusa, tylko o promki w storze. Nigdy nie widziałem, żeby czyjeś wróżenia z fusów co do gier w plusie się sprawdziły. Rozumiem, że w tej sytuacji jest ten screen, ale jak mówię, nie chodzi o gry w plusie.