Wpis z mikrobloga

LUŹNY OFF na #narkotykizawszespoko i pytanie, dam na początek, część druga i coś dla bananowych xanaxowiczów w komentarzach:

PYTANIE - najpierw drink z metadonem (monte + vodka + mtd z klonami i alprą), jutro mak z klonami i alprą (znalazłam jeszcze starą kosę, osiem paczek) i potem zabierać się za listki M200 dla odmiany z klonami i alprą, czy jaką kolejność proponujecie? Z mtd za bardzo obyta nie jestem, ze wszystkim innym tak, nie chcę żeby mnie zblokował jakimś cudem bo i tak wczoraj się przez buprę przebijałam oxami i emką. Oxy wypukane.

W jednym narożniku mamy P O T Ę Ż N E G O spidermana, w drugim zaś P O D S T Ę P N E G O Venoma. Który z nich wygra? A może walkower i wygra nektar bogów o nazwie Methadone HCl, który schował się gdzieś z tyłu z powodu ciemnej buteleczki z syropem? Pokażcie swoje figurki, które pilnują Waszych zapasów.

Do konfi... obsługi wypoku - nigdy nie miałam nic wspólnego ze środkami nielegalnymi w prawie polskim ani pisanymi na Rp, Rpw lub benzo-Rp po ostatnich zmianach; są to puste opakowania kolekcjonerskie, a zamknięty blister z turkusowymi tabletkami to po prostu M&Msy, a wiem to od właściciela zdjęcia na imgurze. Peace!

(wstawiam zdjęcie żeby choć trochę uprzyjemnić sobie #!$%@? maksymalnie życie; nie wiem czy jest tu choć jedna osoba w tak #!$%@? sytuacji jak ja, ale jeśli zastanawiacie się czy uzależnienie idzie genetycznie to chyba jest to możliwe, jak patrzę ostatnio... i ile rzeczy może #!$%@?ć nieogarniająca, uzależniona osoba w rodzinie - nawet związek, nie tylko swój)

PS porządkuję szuflady, trzeci raz w tym kwartale i coś nie mogę. Przywiązanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, i jeszcze komentarz. #opiowraki #morfina #hyperreal #spiderman #venom #heheszki #benzodiazepiny #xanax
Pani_Burroughs - LUŹNY OFF na #narkotykizawszespoko i pytanie, dam na początek, część...

źródło: comment_Yt57KkfenYAUz2uUvVr1LKzxpnT4aQm2.jpg

Pobierz
  • 9
@ciulus: musiałbyś być ciężko chory, np. ja jestem na ból istnienia, ale skręta po tym czymś to byś serio nie chciał; source: #!$%@? w benzo od ośmiu lat poważne, wyszłam, teraz pozwalam sobie na cheat week raz na dwa miechy i to działa. A z opio bardzo różnie, ale najgorszemu wrogowi nie życzę, nawet z pregabą.

@znany-nieznany: lol, to ze świeżo upieczoną farmaceutką kiedyś robiłam wałki za klony dwójki po