Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@OnePageTo: w takim wypadku żądać pisma z odmową przyjęcia zgłoszenia i się bawisz dalej.

Nie dajesz się spuścić na drzewo bez żadnego papieru.

Nie są właściwi? Niech z urzędu przekażą to jednostce właściwej. KPA do czegoś czasem zobowiązuje.

To jak z okna jadącego pociągu za Koluszkami zobaczysz gościa znaczącego komuś po mnie to też masz zgłosić to na komisariat w Koluszkach a nie za Łodzią, gdzieś wysiadl/zglosil/trafił na policjanta na dworcu?
  • Odpowiedz
  • 0
Ja pamiętam jaką miałem 5 lat temu traumę jak te durne plakaty (wlasciwie to mozna to nazwac banerem na kolkach) stały koło kościoła, a mieszkam wprost na przeciw tego durnego miejsca. I zawsze #!$%@? musialem widziec to jak wychodzilem z psem czy do auta. W końcu zabrał się za to urząd i zakazali wystawiania tego koło kościoła. Gliwice here
  • Odpowiedz
@OnePageTo: Walczyłem w życiu o wiele spraw. Nigdy nie wstydziłem się pokazać wyników mojej walki, co dzięki temu powstało lub co udało się zniszczyć.

W przypadku aborcji walczycie o śmierć, ale boicie się kiedy ktoś chce ją pokazać.

Tak, to jest absurd.
  • Odpowiedz
@Acrivec: A to troszkę za wcześnie i nie za każdym razem.

30 lat to jednak jednak jeden z najbardziej radykalnych okresów z jakim się spotkałem, ludzie raczej starają się zamykać w pierwszych 9 miesiącach.
  • Odpowiedz
@Acrivec: Wiesz, tak na prawdę, choć pewnie mimowolnie, wykazałeś się dużą dawką rozsądku i na prawdę szanuję, że nie boisz się wykazać braku jakiejkolwiek różnicy między płodem w okresie prenatalnym a po nim następującym. Rozumiem oczywiście swoisty rodzaj trollingu, nawet dość zabawny w pewnym wymiarze.
  • Odpowiedz
@OnePageTo ja bym temu policjantowi przez telefon powiedział coś w stylu:

"Czyli z moją uprawą marihuany też nic Pan nie może zrobić? No cóż, to w sumie dobrze, do widzenia". ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Acrivec: Przepraszam bardzo. Możliwe, że była to z mojej strony bardziej lub mniej mimowolna nadinterpretacja.

Rozumiem, że widzisz różnicę między płodem w czasie prenatalnym i po nim. Jaka to według Ciebie różnica? *

* Ale traktujmy się poważnie i sposób pobierania składników odżywczych zostawmy w spokoju, jako oczywistą oczywistość.
  • Odpowiedz