Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? ale dziś raka dostałem, moja siostra i jej mąż polecieli na kilka dni do Włoch, wiozłem ich swoim autem 85km na lotnisko zapłaciłem za parking a dziś jechałem po nich 85 km i również zapłaciłem za parking gdzie czekałem na nich godzine, po tym czasie #!$%@? mnie że nie potrzebnie płace za parking bo można poczekac na torach (!) nieoopodal na światłach awaryjnych ( ja #!$%@?.exe) zawiązłem ich pod dom, 0 pytań czy mają mi coś zapłacić (paliwo,czas, co kolwiek) i jeszcze #!$%@? bo mnie długo szukali na parkingu. #patologiazewsi #rakcontent #rodzina i wsumie #przegryw z takimi bliskimi #smutnazaba Dodam jeszcze Siostra menager w korpo zarobki około 4k Mąż ma firme wyciąga około 5-6k
  • 41
@PonuryMruk: „mogłeś poczekać na torach/przystanku/postoju taxi/pasie startowym lotniska” są najlepsze <3 jakby #!$%@? wielka różnica było zapłacenie tych 5 zł za parking XD #!$%@? gównozjady, też ostatnio miałam z takimi do czynienia. Na szczęście wyłapali mandat <3 <3 może się nauczą nie cebulić w tak durny sposób