Wpis z mikrobloga

@biesy Szansa, że na wykop jest ulany kuc, który umie się bić i nie jest ulany tylko jest koksem i pyta się o opinie włosów na nocnej. W najlepszym wypadku jest niezerowa :D
@Piekliszcze: No chyba coś Ci się myli. Opieram się wyłącznie o moje obserwacje i historię znanych i zaufanych mi osób. Nie historyjek z neta czy stereotypów. I nie, nie na podstawie 3 kucow z mojego miasta. Podałem przykład zaczerpnięty z życia i wieloletniej obserwacji. W wielu miastach Polski jak i Europy.

Do kucow nie mam żadnego emocjonalnego podejścia. Omijam ich jak gówno na drodze. Sam gram ciężka muzykę, ale nie wiele
@chlopiec_kolejne_drzwi: Nie słuchaj konserwatywnych #!$%@? ględzących jak stare baby spod kościoła na widok Czesława Niemena w 68 i kudłów pod żadnym pozorem nie obcinaj (no chyba, że jesteś korwinowskim kucem to wtedy zrób to, bo na lewacki sznyt sobie nie zasłużyłeś ;)), bo jak będziesz łysy to będzie za późno. Zrób trochę porządku z resztą, tylko znowu nie zamieniaj się w jakiegoś #!$%@? Michała Milowicza czy tam innego miejskiego krawaciarza-snoba z
Z większości powyższych komentarzy wręcz wydziera się absolutna nieznajomość psychiki kobiet.

A potem pół wykopu zawalone płaczami, że jak to, że dlaczego mnie nie chco, kobiety muszą być złe, spiseg itd.
@SuperWonderHappyBoy: xD
@Chareq: Ehhh niestety 191 cm i 120 kg wagi here, nigdy nie dane będzie mi zostać słodkim trapem picrel
@Mrbimbek: Ile ty myślisz, że ja mam lat xD
@Bomfastic: Masa jak masa planowałem dobić do 140 kg ale miałem przerwę z siłownią, za dwa miesiące zaczynam
@fortune_teller: MODEEEEEEE
@measure: Co tam było zaniedbanego?
@Hatsuban: Nie, nie zaniedbałem się. /sp here
@ruok: Teraz
źródło: comment_UQqMU97Hux3jZfsP3BoNghlNJYLT9HA1.jpg
@Satanrules @chlopiec_kolejne_drzwi

O długie włosy trzeba bardzo mocno dbać, by wyglądały ładnie, zwykłe umycie nie wystarcza, trzeba używać odżywek, szamponu prostującego i dbać o końcówki by nie były zniszczone jak u was

Macie wysuszone klepnięcie siano na głowie

I nie można być chudym do dlugivh włosów bo będzie się wyglądało jak baba i nie można być otyłym bo nigdy nie widzialem grubego gościa z długimi wlosami co by dobrze wyglądał
źródło: comment_xk8jxNKx9ohrZ1tEaYVe8uUzaf97gkpF.jpg
To nie jest połowa lat 90 kiedy mogłeś rwać pankówny na długie włosy i jabola w dłoni. Dziś kucostwo to symbol zdziwaczenia i #!$%@?.


@dobrze_smyram: Co ty #!$%@? xDDDDD Czy ty jesteś normalny człowieku?
Jak to jest, że nosze długie kudły pół życia i nikt się do nich nie #!$%@?ł, poza młodocianymi sebixami z gimbazy 10 lat temu, a na wykopie ciągły hejt i uparte wmawianie długowłosym jakiegoś skrajnego przegrywu. Czasami
Dobrze widzę, że mirki plują na długie włosy u mężczyzn i gadają, że nie znajdzie się z takimi kobiety, tylko chłopaka, a potem wbijają mirabelki, które są przecież mirabelkami i im się podobają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mam długie, proste, myślałem o kręconych. Nie wyglądam na modela z okładki, ale i tak nie miałem problemu ze znalezieniem kobiety. Czyli to więcej niż większość stąd z krótkimi. Może
@chlopiec_kolejne_drzwi długość to jedno a fryzura i ułożenie to drugie. Na Twoim miejscu odwiedził bym fryzjera stylistę, jakiegoś sensownego pogadał doradził się jak dbać i jak to czesać i nosić aby to był Twój atut . @ladna_pani Ci najlepiej tym foto odpowiedziała - mogą być długie ale bez fryzury bez stylizacji to tylko długie kudły. Odwiedź jakiś salon fryzjerski męski gdzie nie strzygą jakieś pani zosie przed emeryturą ani zielone dziołchy z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a665321: EJ ja nie wyzywałem
Ale nad moim komentarzem 90% wypowiadających mówiła coś w stylu
" Ale kuc, zetnij to"
Można miłej powiedzieć i wydało mi się że dosyć uprzejmie powiedziałem że trzeba to zadbać bo trochę zaniedbane