Wpis z mikrobloga

Polećcie jakiś serwis rowerowy we #wroclaw gdzie nie zedrą ze mnie pieniędzy. Jeśli ktoś się orientuje to ile mniej więcej powinienem zapłacić za wymianę/naprawę supportu (zajebiście trzeszczy gdy pedałuje) i wymianę dętki (bardzo szybko schodzi mi powietrze z koła, a wentyl wydaje się w porządku)? Nie znam cen takich usług, a nie chcę płacić 100zł za coś za co mógłbym zapłacić pięć dych. Jeden gość mi ostatnio zawołał 80zł za samo wyeliminowanie trzeszczenia.
#rower #rowerowywroclaw #serwisrowerowy i trochę #januszebiznesu
  • 12
@Fortesque: ostatnio korzystalem tutaj:

Mariusz Konieczny Serwis. Naprawa rowerów
plac Konstytucji 3 Maja 8

Wymiana dętki za bodaj 20 czy 30zł, sprawna obsługa, dobry kontakt tel. i robota od ręki bez kolejek. Możesz przedzwonić i zapytać o wycenę.
@Fortesque: wymiana supportu w momencie keidy juz trzeszczy moze kosztowac nawet 100zl za sama robocizne, poniewaz ciezko to zrobic nie uszkadzajac ramy, a zdarza sie i tak ze rama juz go w ogole nie wypusci. wymienic detke mozesz samemu, zaoszczedzisz z 20-30zl, natomiast support zostawilbym serwisowi, bo to #!$%@? i trudna sprawa.
@Fortesque: klucz do korby na kwadrat 30 zł, klucz do suportu 30 zł, suport nowy 25-40 zł.
Klucze możesz kupić taniej zamawiając na allegro, może znajdziesz sklep który jest z Wrocławia więc odbiór osobisty będziesz miał od razu.
Godzina roboty i masz problem z głowy :)
Ja sobie klucze kupilem w rowerowych, bo nienawidzę jak rower wydaje jakieś dźwięki. Rozkręciłem z pomocą wd40 bo korba się zapiekla, psikniecie i zeszło jak
@Fortesque: W decathlonie płaciłem jakieś 20-25 złotych za dętkę + wymianę, przy cenie samej dętki 10-15 złotych. Wymiana supportu też pewnie jakoś specjalnie droga, można dopytać. Ale możesz też skorzystać z rady @redmonk i zaoszczędzić trochę cebul, z tego co pisze wygląda to na coś prostego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)