Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ludzie rozmawiaja tak jak im wygodnie xD jak nie chca trzymac telefonu przy uchu to to jest spoko opcja xD


@niepanimaju: spoko opcja jak jesteś sam w domu a nie k#@!$wa w parku czy autobusie i rozmawiasz z Haliną ile razy dzisiaj srałeś i jak pokroić ziemniaki na obiad. Kiedy byłem piękny, młody i jeździłem autobusami słyszałem wielu takich autobusowych biznesmenów którzy na czas 15 minutowego przejazdy wyciągali telefony i
@abitbald: mam na mysli że jak masz duże ramię i gadasz dłuzej jak 3 minuty to jest to zwczajnie męczące, nie wierzę ze mozesz trzymać jakos długo przy uchu telefon bez podnoszenia łokcia ponad wysokość ucha... strasznie z ciebie impulsywny człowiek wiesz?
i wygladasz jak debil a po kolejnej minucie ręka znowu cie #!$%@?, ale co kto lubi.


@TemereNomine: jeśli nie potrafisz kilku lub kilkunastu minut utrzymać ręki w tej pozycji to jak byś był w stanie utrzymać dobrą gardę? Po co trenować siłę skoro i tak się nie umie bić? Chyba że ktoś poświęca tyle czasu i energii na ciężkie treningi żeby zaimponować panienkom...