Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kobiety 25-30 to najgorsze na co można się natknąć, skrajnie roszczeniowe materialistki. Po kilku spotkaniach z tym gatunkiem chce mi się rzygać. 99% tematów to mieszkanie, praca, kariera, kasa (nie w prost ale prawie) pozycja i status. Zaraz po studiach jakoś specjalnie się mną nie interesowały w najlepszym razie, a niekiedy okazywały jawną pogardę, ale jak po 5-6 latach pracy w IT ma się to mityczne 15k to nagle stare znajomości odżywają, dziewczyny w pracy nie odstępują człowieka na krok, niewiadomo jak - nagle wszystkie twoje żarty śmieszą, interesuje je co jadłeś na śniadanie, co robiłeś w weekend itd. itp.

Nie wiem czy wszystkie kobiety tak mają, czy to tylko polki są takimi golddiggerami, ale wiem jedno, nie szukam tu poważnej partnerki, #!$%@? z tego #!$%@?łka jak najdalej, może gdzieś w świecie są jeszcze wartościowe kobiety...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
kobiety 25-30 to najgorsze na co mo...
źródło: comment_UkIyDALt8r7884QV0rgi6qK0y0Wd5vy4.jpg
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam dużo bardziej szanuje kobiety, które wprost mówią, że podoba im się zaradny facet zamiast tych, które mówią, że liczy się charakter, a gdy będziesz miał gorszy okres to #!$%@?ą na lepszą gałąź ( ͡° ʖ̯ ͡°). Moim zdaniem to bardziej uczciwe ze strony kobiet, gdy wolą zaradnego faceta niż przystojnego. Dlaczego? Ponieważ w dzisiejszych czasach kasę łatwo można zarobić i mamy realny wpływ na
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze wiedzieć, że pytanie "czym się zajmujesz" do nowo poznanej osoby oznacza materializm XDDDD. Wy już coraz głupsze rzeczy wymyślacie, żeby usprawiedliwić swoje stulejarstwo. Rozumiem, że jak ostatnio poznałam nową koleżankę i pytałam o to gdzie pracuje itp. to znaczy, że na nią lecę i badam teren? Zejdźcie na ziemię. To jest dokładnie to co napisał ktoś wyżej, każdy rozmawia na takie tematy jakie są mu najbliższe. Ja jak się
@AnonimoweMirkoWyznania: Zacznijmy od tego, że z samotną kobietą w tym wieku musi być coś nie tak. Inaczej nie była by sama. Łapie się na ten przedział wiekowy ale od lat jestem mężatką i nie sądzę, żebym była tak #!$%@?. A tego typu zachowanie moich rówieśniczek które są same wynika z faktu, że one by chciały od razu wskoczyć na ten poziom na który my z mężem pracowaliśmy lata. Po co marnować
@anamericantail:

Zacznijmy od tego, że z samotną kobietą w tym wieku musi być coś nie tak. Inaczej nie była by sama.


Nie chcę wyjść na mizogina, ale to tylko połowa prawdy. Dużo dziewczyn postępuje tak, że zmienia sobie gości jak rękawiczki i wyciskają z nich tyle, ile tylko się da. Te samotne, oczywiście najchętniej chciałyby wszystkiego od razu i to odstrasza, ale sporo kobiet podchodzi do tego z większym wyrachowaniem i