Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
kobiety 25-30 to najgorsze na co można się natknąć, skrajnie roszczeniowe materialistki. Po kilku spotkaniach z tym gatunkiem chce mi się rzygać. 99% tematów to mieszkanie, praca, kariera, kasa (nie w prost ale prawie) pozycja i status. Zaraz po studiach jakoś specjalnie się mną nie interesowały w najlepszym razie, a niekiedy okazywały jawną pogardę, ale jak po 5-6 latach pracy w IT ma się to mityczne 15k to nagle stare znajomości odżywają, dziewczyny w pracy nie odstępują człowieka na krok, niewiadomo jak - nagle wszystkie twoje żarty śmieszą, interesuje je co jadłeś na śniadanie, co robiłeś w weekend itd. itp.

Nie wiem czy wszystkie kobiety tak mają, czy to tylko polki są takimi golddiggerami, ale wiem jedno, nie szukam tu poważnej partnerki, #!$%@? z tego #!$%@?łka jak najdalej, może gdzieś w świecie są jeszcze wartościowe kobiety...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz
źródło: comment_UkIyDALt8r7884QV0rgi6qK0y0Wd5vy4.jpg
  • 44
@AnonimoweMirkoWyznania: To pytanie o pracę, mieszkanię czy karierę to jakieś tabu? Może cię zaskoczę, ale ludzie mają tendencję do rozmowy na tematy które ich w jakimś stopniu dotyczą/są im bliskie. Ludzie w wieku jaki podałeś są na etapie szukania pierwszej/kolenej, lepszej pracy, myślą w którym kierunku się rozwijać i czy warto teraz brać kredyt hipoteczny czy może jeszcze trochę powynajmować, a jak wynajmować to gdzie najlepiej, jakie są ceny i standard
Topkek: @BochenekChleba tak, tak dla was zawsze to sa rozmowy na bliskie tematy, ale przypadkiem zawsze tak formulujecie pytania by dokladnie zbadac stan materialny delikwenta. Przypadkiem niech sie okaze, ze mieszkasz w malo prestizowej dzielnicy, do pracy jezdzisz autobusem to od razu cyk i para skasowana ( ͡º ͜ʖ͡º)
@throwaway6102 w punkt, jak taka od razu pokazuje, ze liczy tylko na kase to powinna z wlasnej