Wpis z mikrobloga

@graf_zero: chce mieć więcej, ale plan jest wstępnie taki że to mieszkanie na 8/10 lat więc wyjdzie 1/2 dzieci w nim. Chyba że zmieni się sytuacja finansowa to wiadomo, ale teraz zakładam że będzie stabilnie
  • Odpowiedz
@krisak13: oba fajne, ale latem bez klimy sie nie obejdzie, bo bedziesz miał żarówę w salonie od 14 do 21. Za to w pierwszym pokoje będą chłodniejsze. Pierwsze mieszkanie łatwiej bedzie „przewietrzyć”, bo masz okna na przestrzał, w drugim trudniej. Co do aneksów kuchennych to co kto lubi, akurat my jestesmy bardzo zadowoleni z tego, ze kuchnia z salonem są razem, bo mozemy tak naprswde cały czas jest sie razem, nie
  • Odpowiedz
chce mieć więcej, ale plan jest wstępnie taki że to mieszkanie na 8/10 lat więc wyjdzie 1/2 dzieci w nim


@krisak13: A jaki styl życia?
Typowe polskie życie, praca etatowa itp. Bo wtedy układ drugi to normalny układ domu.

Ale w obu łazienka jest słabym punktem.
  • Odpowiedz
@graf_zero: nie do końca polskie życie, nie mam sztywnych godzin pracy, czasami pracuje z domu. Większość czasu jeżeli jestem w mieszkaniu to spędzam w salonie. Dlatego też 22m2 razem z kuchnia wydaje mi się za mało.
  • Odpowiedz