Wpis z mikrobloga

@watchman89: no i tam w srodku zobacz czy nie ma takiej jakby srubki na plaski srubokret - w tej plastikowej nakretce jest dziurka i jak odkrecisz w lewo te srubke to tam poleci powietrze i potem woda, wtedy zakrecasz

jak juz leci woda to z grzejnikiem wszystko jest ok i jak zawor z drugiej strony jest odkrecony to wszystko bedzie smigac

na yt mozesz sobie wpisac odpowietrzanie grzejnika zeby lopatologicznie sobie
@pszk93: to o niczym nie swiadczy ( ͡º ͜ʖ͡º). Jak ojciec nic nigdy nie robil i nie pokazal, to tak jest. Takie rzeczy wynosi sie raczej z domu. To dotyczy wszystkiego, od naprawiania samochodu az po prosta elektryke w mieszkaniu
@Norskee @pszk93 wszystko w domu robię sam i naprawiam. Poza instalacją gazową (chyba nie muszę tłumaczyć czemu) no i przy grzejnika też nie. Tzn ojciec za dzieciaka mi pokazywał jak odpowietrzać, ale to były żeliwne. W robocie mamy takie gdzie można faktycznie śrubokrętem odpowietrzać, ale takiego nigdy nie odpowietrzałem, a wole zapytać niż popełnić błąd. Może dlatego że sąsiad (jak byłem mały ) "odpowietrzał" grzejnik i sparzył sobie tak ręce że ściągał
@Norskee mam jeszcze pytanie. Upuscilem troche powietrza z grzejnika aż zaczęła pojawiać się woda.. Dalej zimny ten grzejnik w przeciwieństwie do reszty w całym domu. Rura doplywowa przed zaworem jest zimna. Co to może być? ?