Wpis z mikrobloga

@kolonko: juz proponowałem kiedys akcje #!$%@? majorskiego konta ale obeszła się bez echa. Gówniane filmiki, gówniane lajty moze by się cos zaczeło dziać po eksmisji majora z juduby
@xxxmen: w dziejszym rannym filmie j00ra było (plus minus) 100 łapek w górę, do grubo ponad 300 w dół, po czym film został usunięty. Komentarze także same negatywne. Ja mam nadzieje ze strus skonczy w koncu ta blazenade i powiesi sie/zamknie kanal.

BTW: Serio nie ma kogos z bialego kto nauczy kśka jak się obsluguje youtube? @tankowiec_lotus dobrze gada.
@kolonko: Wydaje mi się, że knurowi od dawna siedzi na koncie komornik. Dlatego major wspaniałomyślnie udostępniał swój rachunek do wpłat na knura i dlatego wcześniej wszystko przechodziło przez konto Mexicano. Przecież tyle osób zgłaszało, że Konon nie ma ubezpieczonego Lublina, że z pewnością już karę dostał.
@The_Pelek: 'O, prosze państwa, o... o... widzą państwo... o... chrum... o...'. U Konona na filmach nie ma wartości merytorycznych dopóki jakiś redaktor nie podsunie tematu i go nie uruchomi - wtedy się rozgada, ale samemu będzie nagrywał gnioty jak Majoor, których potem nawet sam na YT nie wrzuci bez pomocy.