Wpis z mikrobloga

Cześć,
Kolega ma do wyboru Neurobiopsychologię na UG albo Psychologię na SWPS, wydział w Sopocie (nie ma problemu z czesnym). Ciężko jest mu podjąć decyzje, dlatego pytam Was wykopki, bo macie większe pojęcie w tym zakresie, co będzie lepszą decyzją. Chłopak jest naprawdę inteligentny, więc będzie na pewno rozwijał tam swój potencjał.

#ug #studbaza #studia #psychologia
  • 9
@Semises: Niech sprawdzi plan zajęć poprzednich roczników, jakie seminaria miały do wyborów i niech idzie tam gdzie więcej rzeczy z listy go interesuje.
Perspektywy pracy sa wcale nie takie złe, o ile rozegra się to dobrze.
@biliard: Dlatego zdaje sobie sprawę z tego, ze głównym czynnikiem będzie jego samorozwój i własna interpretacja koncepcji, po prostu nie ma informacji na internecie rzeczowych typu: gdzie jest lepsza kadra, wykładowcy biorący pod uwagę istotne zagadnienia i duża ilość zależności miedzy nimi, jak wyglada materiał od strony praktycznej, sylabusy to jedno, a praktyka to drugie itd. Dlatego potrzebuje jakichś opinii, żeby zbudowac swój pogląd w tym temacie do końca. Nigdzie nie
@biliard: Nawiazując do wykopków mających większe pojęcie w tym temacie - miałem na myśli swoją własna wiedzę w tym zakresie, studiuje na politechnice, nie wiem za wiele na temat różnic programowych na tego typu kierunkach, dlatego szukam informacji tutaj, żeby miec jakieś pojęcie i mu przedstawić to czego się dowiedziałem. Chyba nie myślisz, ze jeżeli gosc ma łeb na karku to będzie podatny na sugestie randomów z internetu i da zadecydować