Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanko. Czy jest jakas oferta sieci komorkowych oferujaca nielimitowany internet w kraju? Faktycznie nielimitowany a nie ze 10 czy 20GB bo te wartosci sa smieszne. Mam obecnie oferte na czas niekreslony z operatorem internetu, ale cos ostatnio ze mna ostro pogrywa i sa problemy. Tak czesto uzywam hotspota, ze juz rano czasem od momentu jak telefon w lapie lezy czasem go zalaczam. Poki co mam virgin mobile oferta za 25pln 15gb neta.
Niby dziala zajebiscie, ale pobiore z 6 filmow i mam po transferze a nie po to place za filmy zeby jeszcze dodatkowo doplacac za transfer.
#internet #telefony #lte
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maupajoke: @caslin: mówi o play na karte - dostajesz simkarte i możesz włożyć do modemu a możesz do komórki - jako druga kartę, a nawet jako jedyną, ale nie wiem jak z ceną rozmow/sms z takiej karty - miałem przez rok jako jedyne źródło internetu - można żyć
@maupajoke: od t-mobile dostajesz router w którym jest karta sim a ją zawsze możesz sobie wsadzić gdzieś indziej a ten router sprzedać
Usługa nie jest przypisana do lokalizacji/nadajnika i działa na terenie całego kraju
@WTFAGH: A nie wiesz jaka jest rozmiarkowka tej karty? Moj telefon ma jakies ultra slim i musialem hardcorowo przyciac stara karte. Nie chcialbym psuc nowej jakbym sie mocniej zainteresowal tym netem.
@WTFAGH: Problem jest taki ze 15GB nigdy nie wykorzystywalem do konca, ale tez dostawca tak w wala jeszcze nie lecial. Nigdy tez nie patrzylem ile w miesiacu GB wykorzystywalem, ale malo tego nie bylo.
@WTFAGH: Z przyzwyczajenia do stacjonarnego internetu, jestem nieufny w stosunku 60GB i potem nic albo doplac. Sa miesiace ze pewnie 10GB by mi wystarczylo, ale sa takie miesiace gdzie ekstremalnie pobieram i moze nawet cos kolo 1tb albo wiecej. Ciekawa wydaje sie ta oferta z t-mobile. Przeczytam regulamin i wglebie sie, moze wykonam telefon do nich.
Dzieki za pomoc.