Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak napisać ten wpis, żeby nie wyjść na rasistkę i nie dostać bana xD ale spróbuję.

Patrzę sobie dzisiaj rano na fb, a tam news na bbc, że Bill Cosby został skazany za nafaszerowanie dragami i zgwałcenie kobiety, oraz że nie było to pierwsze oskarżenie. Patrzę sobie w komentarze i wygląda to mniej więcej tak... Biali piszą racjonalne komentarze o tym, że "obrzydliwe, nigdy tak naprawdę kogoś dobrze nie znasz, jestem bardzo zawiedziony, to okropne co zrobił i niech poniesie konsekwencje, za mało mu dali kary" itd. A co jakiś czas przewijają się jakieś komentarze od "google" #pdk że "ohh biedny Bill Cosby, Twoje show było super, byłeś wspaniały i nadal Cię szanuje! Jestem z Tobą! Biedaczek." I w tym od kobiet! Jeszcze był komentarz w stylu: "hmmm ciekawe, że czarny został skazany za zgwałcenie białej kobiety". XD Serio obczajcie sobie to zjawisko na zagranicznych stronkach na fb gdzie piszą o tym. To jest dramat XD
Sami już sobie wyciągnijcie z tego wnioski, ja nie będę tego komentować :D

#rasizm #bekazpodludzi #patologiazewsi #zalesie
lady_katarina - Nie wiem jak napisać ten wpis, żeby nie wyjść na rasistkę i nie dosta...

źródło: comment_yoEGDKIbOi8XLgtvavLRmFpV3u3FDKOz.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lady_katarina: ludzie sa po prostu gupii... Jak dochodzi do takich sytuacji ze jakis Trynkiewicz się żeni i ze jak był w więzieniu to dostał setki listów od kobiet w nim zakochanych. Ludzie sa zbyt zapatrzeni w TV i za mocno te gwiazdy ubustwiaja. Poza tym nie mogę pojąć tego że komus chce się pisać komentarze na jakims Onecie czy innej gownostronce na fb:-) przecież to jasne że pojawi się zaraz gownoburza.