Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, kochani moi, mam apel...

Wczoraj po pierwszym banie wrzuciłem wpis w którym zachęcałem do przejścia na Discord Szkolnej 17. Jako że moderacja zbanowała dopiero jedną osobę, mój wpis został olany, ale dziś po kilkudziesięciu banach chciałbym powtórzyć swoją prośbę. Na Wykopie jak w lesie, jako mod możesz banować kogo chcesz, nie ma sensu się z tym użerać. Nawet jeśli problem da się załagodzić na chwile obecną, to to nie zmienia to faktu że moderacja tego portalu jest... jaka jest. Po dniu dzisiejszym jest chyba oczywiste, że mody robią sobie z nas jaja, wyzywanie ich nic nie da, wręcz przeciwnie, tego właśnie chcą dla rozrywki. Poza tym są anonimowi także jakiekolwiek wyzwiska nie mają żadnego efektu. Jeśli nie chcesz być jak małpa w zoo, która dostarcza im frajdy to albo zacznij tagować #patostreamy, tak jak tego chcą mody, albo idz na portal gdzie nikt Ci się nie będzie wpierdaczał we wpisy.
Komentarze, memy i transkrypcje Boże dodtyczące universum będe teraz wrzucał na mój Discord: 'Czoło'.

Poza tym, prosze was, nie traktujcie tego co tu sie teraz dzieje jako 'afera patostreamowa', moderacja wykopu nie zasługuje na bycie antagonistami jednej z afer Szkolnej 17.

#kononowicz
czoloxzyly - Szanowne Państwo, kochani moi, mam apel...

Wczoraj po pierwszym banie...

źródło: comment_nobUTS4Hb6VJJuLudRX9e4H7IXzyvrp3.jpg

Pobierz
  • 2