Wpis z mikrobloga

@Laniakea: Warto, na zimę super opcja, możesz sobie zrobić test FTP na początku , potem odpalić jakiś plan treningowy np 6-tygodniówke, zobaczyć jaki progres( ͡° ͜ʖ ͡°) A nawet bez tego typu rzeczy, to trochę kalorii można zawsze spalić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Laniakea jezeli jarają Cię cyferki to warto. No i masz wirtualną rzeczywistość z ludzmi co jest fajne. Wchodzisz w zimowy wieczór a tam 3000 osob jeździ razem z Tobą
@Laniakea: Warto. Ubiegłą zimę przejeździłem na Zwifcie i byłem bardzo zadowolony z rezultatów. W sezon na wiosnę po prostu wchodzisz z marszu.
Niestety zepsuł mi się trenażer i teraz muszę szukać nowego...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Laniakea: Miałem Elite Qubo Digital z wgranym softem z Qubo Smart B+. Teraz chciałbym taki z kasetą, a nie rolkowy. No ale taki Elite Direto to już 3k zł...
@Mortal84: myślałem właśnie o quobo smart b+ między innymi. Jak ten quobo digital sie spisywał? Biorąc pod uwagę awarię, to chyba nienajlepiej? :P
Na razie najbardziej przekonuje mnie tacx flow z deca, ale boję się że sąsiedzi w bloku mnie znienawidzą...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marafc: Pomimo tej awarii to jednak bardzo na plus. Jak na trenażer smart za 700 zł to był świetny deal. Szczególnie, że sklep zwrócił kasę, bo nie mogli mi go już wymienić na nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli o Tacx Flow chodzi to zawołam @trace_error.
@marafc: tak, ten tacx cichy nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym to jeden z najtańszych do zabawy w zwifty więc ma pewne kompromisy poza hałasem - duży opór tylko przy większych prędkościach.
@Laniakea: zwift fajny, ale droga zabawa. Gdzieś koło 10-11 poziomu przeskok do kolejnego jest wg mnie zbyt wielki. W tym roku szukam tańszej alternatywy, może onelap
@Mortal84: Jak nie potrzebujesz oporu, to masz tańsze modele typu Muin czy Turno. Kupiłem Turno, po przesiadce z Flowa - jest o niebo ciszej no i opór jest bardziej realny (cięższe koło zamachowe + wykładnicza krzywa oporu, nie liniowa jak w elektromagnetycznych).

@Laniakea - a właśnie, masz jeszcze takie bajery jak Rouvy - czyli "prawdziwe" trasy; jest taniej - $6.25, albo $10/3 osoby (teoretycznie rodzina, ale pewnie tak jak ze Spotify/Netflix
@Laniakea: Wczoraj przyszedł mi vortex smart i jestem już po pierwszej jeździe z długim podjazdem na zwiftcie. Moja opinia nie jest obiektywna, bo jaram się jak szalony, więc proszę się nie sugerować zbyt mocno. Wszystko może się jeszcze zmienić. Vortex smart to najtańszy z rodziny tacxa, który jest kontrolowany przez komputer i sam zmienia opór w zależności od nachylenia. Można jeździć na zwifcie bez tego, ale to takie przyjemne jak nagle