Wpis z mikrobloga

Ja mam portfel, który zmieści 6 kart (może nawet i 8), monety, banknoty. Jest w 100% skórzany, chroniony przez blokadę RFID i mierzy zaledwie 10cmx8,5cmx0,9cm!!! i to po włożeniu wszystkich kart, banknotów i monet. Zrobiony był na zamówienie w firmie PETERSON, i będzie dostępny od grudnia 2018 roku we wszystkich punktach sprzedaży tej firmy. Ponieważ był to mój pomysł, otrzymałem go za darmo, ale myślę że nie będzie kosztował więcej niż 99zł!!! I jeszcze jedno. Od 1 października 2018 roku nie trzeba wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego ani zaświadczenia o ubezpieczeniu, więc te dokumenty są zbędne w portfelu. A wygląda tak:

#portfel
mwojtow - Ja mam portfel, który zmieści 6 kart (może nawet i 8), monety, banknoty. Je...

źródło: comment_v1yopyrEqITlae9mMBD3rRkUnbCVaNz2.jpg

Pobierz
  • 14
Ja jestem klientem tak jak Wy. To pytanie już do firmy Peterson. Na stronie internetowej mają tylko część portfeli. Zgodnie z informacją którą otrzymałem od Pani z Petersona portfel wejdzie do sprzedaży na przełomie listopada i grudnia i trzeba go szukać na stoiskach tej firmy w centrach handlowych