Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imateapot: nie wiem , nie bylem a chcialbym pojechac i sie przekonac . Azjatyka czesc pewnie odstaje nie ma sie co dziwic ale na google maps taki Kazan , Nizhny Novgorod , Ryazan czy knne wygladaja raczej normalnie , wschodnioeuropejsko
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: podałeś nazwy miast z mistrzostw świata, w które ost. władowali troche kasy, ale co z tego jak w jednym w tych miast ziemia z błonii stadionu zaczęła się już osuwać do rzeki?

Zresztą powiedz Ty mi. Co Ty byś tam chciał zwiedzać? Architekturę wielkich blokowisk, w których ściany były tak cienkie, że trzeba je było dogrzewać dywanami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

p.s. kunszt rosyjskich budowniczych widać
imateapot - @CzerstwaBulka: podałeś nazwy miast z mistrzostw świata, w które ost. wła...

źródło: comment_wzfAxJAU1tRC4jEWxzpKPXObmUBGQu58.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka:

to bogata historia kultury sztuki itd .


xD 3 rzesza była spoko bo przed nimi było pełno niemców którzy mieli ogromny wpływ na filozofię. Wojskowośc pominę bo jest to głównie wkorzystanie istniejących już technologii w nowej odłonie. lekka piechota, małe nuki itd i tak dziwi mnie ten resentment bo należy go kierowac na ich władzę co jest oczywiste nawet mając tak ograniczony dostęp do informacji jak oni.
  • Odpowiedz
Kazan


@CzerstwaBulka: Co do tego miasta jest to stolica Tatarstanu. Tatarstan ogłosił niepodległość od federacji rosyjskiej na początku lat 90tych, ale się dogadali z moskwą w zamian za ogromną autonomię i nie skończyli jak Czeczeni ale mogli się sami rządzić. Efektem jest wyższy poziom cywilizacji niż w reszcie kraju.
  • Odpowiedz
Polecam obejrzeć wszystkim ten film Ryczka - historia Rosji z ostatnich 33 lat. Ruski mir się zwija i po prostu komicznie wygląda to kreślenie nowych granic na mapie.
dr_Klotz - Polecam obejrzeć wszystkim ten film Ryczka - historia Rosji z ostatnich 33...
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: czyli takie "nie wiem, ale się wypowiem" xD
To ja się swego czasu trochę zainteresowałem tematem i jest jedna wielka lipa. Dlatego śmieszy mnie ta dyskusja, bo nie masz zielonego pojęcia o czym #!$%@?, ale zagadałeś do każdej osoby z wątku, że się myli, a Ty masz racje xD
  • Odpowiedz
Obłąkany kraj zżerany przez Aids, wódę, narkotyki, korupcję i bezprawie, z milionami ludzi, którym brak na jedzenie i ubranie wciąż śni o tym, kogo napaść, kogo okraść, komu zabrać.

@yosemitesam: Zamienić AIDS i narkotyki na biedę i głód i cały opis pasuje w sumie to Rosji każdego etapu ostatnich paruset lat; zobacz mimo głodu i biedy teoretycznie zostali zwycięzcami IIWŚ
  • Odpowiedz