Wpis z mikrobloga

@L3stat: zaraz zaczną krzyczeć „a skond na to miał?!” XD

A tak serio: gratki. Ja swojego kupiłam rok temu i tez pamietam jak bardzo się cieszyłam ze w końcu mam swojego własnego maca o którym marzyłam całe życie :) ❤️ i na który sama zapracowałam!
@Student_AWAS od tego że nie lubisz Apple powinieneś zacząć swoją wypowiedź i na niej skończyć, bo piszesz pozniej że sprzet jest słaby bo ktoś tam tak powiedział ( ͡º ͜ʖ͡º) mi też wiele ich ruchów się nie podoba, ale muszę przyznać że sprzęt robią naprawdę dobry, przekonałem się do iPada a byłem całkowitym przeciwnikiem tej firmy i ich marketingu, raz spróbujesz jabłka i duza szansa że twoje
@Nxtp bardzo chętnie przesiadlbym się na iPhone ale tego narazie nie zrobię, bo mi się te telefony nie podobają z wyglądu, tak jak mówisz za touchpada w makach ktoś powinien dostać awans, tak za notcha powinni go wyp**lic dyscyplinarnie, tak samo jak tych którzy to kopiują do innych firm. Także narazie zostaję z moim symetrycznym Oneplusem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@L3stat: skoro zależało ci tylko na odejściu od Windowsa, to taniej i prawilniej wyszłoby Ci kupienie jakiegos laptopa i instalacja linuxa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja pracuje w IT i większość życia spędziłam na linuchu, ale robie tez fajne zdjęcia, animacje i 3D. Mac mi pozwala mieć jedno urządzenie do wszystkiego :)
@L3stat: Apple się postarało o moją przesiadkę, przerzucać nawet durne zdjęcia z Androida na maka podchodzi pod rocket science ( ͡° ʖ̯ ͡°) Też jestem sceptyczny co do notchy, jak już przesiąknę tym ekosystemem do cna pewnie przesiądę się na najdalej jakiegoś ip 7/8 z SE.

Ogólnie ilość uproszczeń w działaniu z makiem > ilość upierdliwych rzeczy. Nie jest bez wad, ale bilans jak najbardziej na plus.
@aglegola tak, zależało mi na odejściu od Windowsa, ale też kupując sprzęt chciałem żeby wyglądał fajnie, może też trochę zastąpił tablet. A ten applowski design bardziej do mnie przemawiał niż Dell xps czy Lenovo, Asus, zresztą te modele które mi się podobały były w cenie MacBooka i wyżej. A z Mintem i Ubuntu miałem kilkukrotny romans, który szybko się kończył, czas więc na osx, zobaczymy czy się polubimy.