Wpis z mikrobloga

@mahonek nie wierzę w Ciebie gościu. Mówisz "przepraszam, nie chcę być kojarzony z patostreamingiem" XD
Człowieku...
-streamowałeś imprezy
-puszczałeś petardy w chacie
-biłeś się z kuzynami na streamie
-podrywałeś małolatki na omeglach, co tylko dzięki szczęściu nie skończyło się jak sprawa z guralem
-na każdym streamie jesteś naj3bany, nie raz zerowałeś browce, albo waliłeś wóde na live'ie
-zapraszasz ojca na streamy i dajesz mu alko aby robił dymy
-twoim kontentem jest siedzenie pijanym i czekanie na dotacje.
-zamówiłeś na youtube shore tancerkę która kręciła dupskiem przed widzami z podstawówki
-Byłeś w UWADZE O PATOSTREAMERACH W TV
I TY KURVA MÓWISZ, ŻE NIE JESTEŚ PATOSTREAMEREM XD
Mahonek musze Cię zmartwić. Tak, jesteś patostreamerem. I nie wyrzekaj się tego, bo skończysz jak #rafonix który też się tego wypierał, aż skasowano mu konto.
#danielmagical #mahonek #patostreamy #gural
k.....2 - @mahonek nie wierzę w Ciebie gościu. Mówisz "przepraszam, nie chcę być koja...
  • 13
  • Odpowiedz
@kaziu112: nie wypieram się xd Może źle to ująłem, pewnych rzeczy się nie wyprę. Nie chciałbym po prostu być kojarzony z pewnymi twórcami :P Wiem, że mój kanał to taki half pato, ale trudno. Tego się nie wstydzę :)
  • Odpowiedz
@Andrewski: czy ja wiem czy stypa? W pewnym momencie było nieźle... Tzn napięta sytuacja. Ciężko to oddać przez kamerkę. Koniec bo wszyscy się położyli to co mam cyrkować? Po YouTube Shore 3 będzie projekt ala Big Brother więc mam nadzieję, że namówię na to dużo streamerów i będzie sztos :D
  • Odpowiedz
@mahonek a te YouTube shore to jest pokazówka. Połowa dnia zamulacie i tak naprawdę były 2 fajne wieczory na ostatnim shore i masę atencjuszek z telefonami tylko po to żeby się zareklamować i podać IG patrz ta wercia, Concordia (teraz połowa z nich strimerki) itp...

Ps
Spoko było do 21. Wczoraj też kiepsko , tydzień temu było lepiej.
  • Odpowiedz
-twoim kontentem jest siedzenie pijanym i czekanie na dotacje.


@kaziu112: jakie to prawdziwe! zapewne, jego to nie boli, ale my wiemy swoje :) pluje na tego bezbeka, nigdy mu nic nie wyslalem i czuje sie spoko z tym.
  • Odpowiedz