Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mam taką teorię z dupy odnośnie zakończenia Gry o Tron, bo wiadomo, że tak się nie skończy, to byłoby nie po myśli oglądających aby poczuć satysfakcję z GoTa i hajs by się nie zgadzał. Sam bym u bukchmera złotówki nie obstawił.

Totalne fantastyczne zakończenie dla mnie, mimo że i tak wiem, że Nocny Król nie zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Wszystko już pozamiatane, Winterfell nie ma, wszyscy wrócili się do Królewskiej Przystani i przegrali już o nią bitwę. Deanerys zginęła w poprzednim odcinku w próbie uratowania Westeros, została sama resztka, scena odbywa się w sali tronowej.

Został Jon i Bran plus kilka innych osób. Wchodzi Nocny Król z Białymi Wędrowcami. Nagle Bran mówi pier*ole, wwarguje się w Nocnego Króla. Nie udaje mu się to i ginie, po czym jego duch zmierza w kierunku Nocnego Króla i wchodzi w niego stanowiąc jedność. Konający Jon po walce z innymi leży bezbronny, wszyscy żyjący już zabici:

Jon: Kim jesteś Bran?
Bran: My jesteśmy Nocnym Królem.

Po czym zabija Jona.

Następnie siada na tronie i:

Podnosi ręce i nagle wszyscy umarli zostają Innymi.

Tak, wiem, końska #!$%@?, ale jeśli dotrwaliście to zostawcie plusika chociaż xD

#got #graotron #piesnloduiognia #gamesofthrones #seriale #film #ksiazki #literatura
okociskoko - Słuchajcie mam taką teorię z dupy odnośnie zakończenia Gry o Tron, bo wi...

źródło: comment_lhjjkzgs4Xedv06nOuoMB2S78KGPF6WZ.jpg

Pobierz
  • 9