Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: jak dobrze pamiętam impreza była w muchos i po okazaniu konta dostawało się opaskę z odpowiednim kolorem. jakiśtam znajomy znajomego dostał opaskę bordo choć nawet nie miał założonego konta więc wiesz... weryfikacja na #!$%@? więc ciekawi mnie czy jak po mieście poleci info "eeej seba jest jakaś zamknięta impreza w mm tylko trzeba założyć konto na stronie ze śmiesznymi obrazkami" to nagle nie zleci się stado zielonek ze stażem 1h
@Saute: spoko mi też ale jak juz pisalem wyzej - dalo sie wejsc bez konta wiec jesli bedzie to wygladac tak samo to ludzie tez tak beda wchodzic. zreszta w muchos impreza byla bardziej kameralna niz ma byc teraz wiec jak dla mnie samo posiadanie konta nie powinno byc dawac mozliwosci wejscia na impreze, chyba ze wykop ma to na uwadze i wrecz tego chca
Galeria MM to stare miasto a w weekend szlaja się tam sporo patoli, sebków itp. Jest w planach jakaś weryfikacja uczestników?


@kamieniarz: Impreza jest zamknięta, aby się na nią dostać będzie należało okazać specjalny identyfikator (identyfikatory będą wydawane od piątku), a otrzymać go będą mogli jedynie użytkownicy serwisu z zarejestrowanym kontem. Patoli, sebków raczej bym się nie obawiała - od tego jest ochrona by nieprzyjemne akcje nie pojawiały się na imprezie