Wpis z mikrobloga

@anonimowa: to nie byla zadna zla mysl w Twoim kierunku, poprostu, pierwsze co musisz to wyswobodzic sie z kajdanow bycia poklepywana przez grono ludzi kompletnie nie znajacych sie na sztuce tkwiacych w czyms co moznaby nazwac towarzystwem wzajemnego lizania sie po #!$%@?(opcjonalnie cipkach). Wiem, ze kazdy jest lajkolubny z natury rzeczy ale swiat naprawde na tym nie stoi, pieniedzy z tego miec nie bedziesz. Za lajkamitego kalibru nie kryje sie cos
  • Odpowiedz
@anonimowa: mowisz,z e lubisz detal. Nie wiem czy jestes na poczatku edukacyjnej drogi szlifowania artystycznego sznytu, ale chyba na asp nie jestes bo nie mowila bys w sposob, ktory traci platonciznym uczuciem wobec zdradliwego detalu. Detal jest czyms co w kazdym medium jest kwestia zdecydowanie przemyslana i robiona z premedytacja w momencie kiedy zaliczy sie wszystkie elementarne ,,bazy'' tworzenia projektu. Ciezko mowic o detalu kiedy nie panuje sie nad ksztaltem, forma,
  • Odpowiedz
  • 2
@zmiennocieplny jeszcze nigdy nie próbowałam @teflon_z_patelni_mi_smakuje mam wrażenie że myślisz że chce na tym zarabiać miliony. Maluję czysto hobbystycznie, nie jestem na żadnym ASP. Studiuje geografię i matematykę a malowanie jest moim oderwaniem się od wszystkiego. Oczywiście wiem że niektórym bardziej doświadczonym nie musi się to podobać, nic w tym złego. Nie czuję urazy. Dzięki za krytykę, przydaje się.
  • Odpowiedz