Wpis z mikrobloga

#returning #gothic
Kiedy będę mógł wejść do świątyni śniącego? Sprawa wygląda tak, porobiłem zadania w orkowym mieście, miecz, arena, miecz harta, wóda, głowa przywódcy, i jeszcze utłukłem hosh-paka i zwojem zaczarowałem ur-shaka. Dopiero w 3 rozdziale można tam wejść? Po zdobyciu repki u orków ona nie spada i mogę już pomału zacząć czyścić z nich dolinę, czy się jeszcze wstrzymać?
  • 7
@zacky: mozna wejsc w 2 rozdziale teoretycznie, ale praktycznie Ci sie nie uda na 99,9%. Robisz questy dla orków, najważniejszy od szamana na dole dotyczący bagien (byłego obozu śniącego). Od garonda musisz miec rozpoczety quest zaginieni bez wiesci, potem robisz kopalnie u orkow i dopiero wtedy mozesz zrobic spiocha. AHA i jak oddales questa najemnik orkow przed zrobieniem questa z bagnami to wczytaj sobie lepiej save poki mozesz
@zacky: Do wejścia do światyni potrzebujesz min. 50 repy, quest 'zaginieni bez wieści' i zrobic 3 questy dla szamana orków - przy czym najważniejszy jest ostatni z zabiciem demona na bagnie. Potem robisz kopalnie, a po jej skończeniu idziesz do światyni. Jak skończyłeś questa "najemnik orków" to możesz wybijać orków bezkarnie, tylko pamiętaj o zdjęciu ulu-mulu/pancerza orków. Nie zabijaj tylko orków z obozu nad swiatynia sniacego i w sumie bez sensu
@Firnow: no cóż, jak chcę robić questy orków to i tak muszę się wczytać przed zabiciem. Najbardziej denerwuje mnie to że gra nie mówi co wolno a co nie, i robi się taka lipa. A z tym szamanem to nie rozumiem. Chodzi o tego który udziela wykładów obok wejścia do kopalni? Bo chciałem z nim pogadać, wielki szaman ork brzmi jak ktoś z questem przecież, ale nawet nie otworzyło się drzewko
@Kukenpg: @Firnow: jakaś rada co zrobić? teraz się cofnąłem o 3 godziny i nie mam jeszcze zrobionego najemnika orków, ale ani ten imienny szaman ani wielki szaman orków nie chcą ze mną gadać, imienny pyta tylko: czego chcesz morra. Muszę być na konkretnym etapie zadania z zaginionymi? Bo na razie znalazłem tylko ten odział pod zmiennokształtnymi
dzięki za odpowiedzi, gdyby nie to to dalej bym się pewnie zastanawiał ocb, szkoda że ten mod to taki trochę typu bez poradnika nie przejdziesz