Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy, jak ten system działa? Obstawiłem 1 zakład na 6 walk (bliźniaków i walusiów odpuściłem, bo to ruletka).Kilkanaście dni temu kupiłem zakład za 100PLN i dostałem informacje, że jeżeli wszystkie walki wejdą, to mam ok. 2300zł zysku. Dzisiaj z ciekawości wszedłem na LVbet, by sprawdzić stan walki Sida z Kastim, która została odwołana i nagle moja potencjalna wygrana spadła do 850PLN. (a kurs tej walki wynosił 2.45 dla Sida, więc tak czy siak kasa za wygraną powinna być większa niż 850zł. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ryzykować stówkę na ewentualne wygranie 800zł to słaby deal.

Dodatkowo na screenie widnieje informacja, że kurs całkowity wynosi 23,74. Nigdy nie byłem dobry z matematyki, ale **23,74*100zł za #!$%@? nie da 850** eurogąbek. Stąd moje pytanie: Czy jestem debilem i dałem się wydymać, czy ktoś tu próbuje manipulować liczbami?
#rafonix #famemma #danielmagical
InfoMode - Ktoś mi wytłumaczy, jak ten system działa? Obstawiłem 1 zakład na 6 walk (...

źródło: comment_lC1i6BORg65yzo6BdQ3Y5B4WYg4KjnHK.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Mysterylan: Wiem, dlatego będę walczył w FameMMA3 i za hajs z gali wyjeżdżam na Cypr kopać kryptowaluty z Wapniakiem. Rozmawiałem z Bombelem, wstępnie się zgodził na mój udział w gali, ale powiedział, że będzie problem znaleźć kogoś w mojej kategorii wagowej - 60kg mięśni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@InfoMode: jestes debilem bo EWK sie mnozy nie przez 100 zł tylko od tego masz 12% podatku czyli tak naprawde obstawiles 88zł bo 12 zł kradnie panstwo, a EWK dziala na zasadzie ze 23,74 jest teraz a z anulowana walka bylo po prostu wiecej. 852,57 x 2,45 dawalo ci rzeczywiscie 2088,7956, ale wypadl ci ladny kurs(2,45 to naprawde dosyc duzy kurs) wiec nwm o co sie rozchodzi, mam nadzieje ze rozwialem
  • Odpowiedz
@InfoMode LV BET to największe gowno wśród bukmacherk. Właściciel robił zawsze przekrety. Zaczynał od maszyn a teraz bawi się w to. Nie zdziwilbym się jakby niektóre walki były ustawione bo w końcu LVB jest sponsorem.
  • Odpowiedz
@Salagama: nie zgodze sie, bo najwiekszym gownem byl jest i bedzie od zawsze na zawsze star sport system czyli STS :P tam to dopiero sie cuda wyprawialy na aplikacji mobilnej, a od siebie to polecam fortune, chociaz maja bardzo malo bonusow dla uzytkownikow z dluzszym stazem
  • Odpowiedz