Wpis z mikrobloga

#pracbaza
U mnie w pracy niedługo podwyżki i system zachęcania do nie chodzenia na L4. Za każdy miesiąc w którym nie weźmiesz l4 dostaniesz 100zl, za cały kwartał dodatkowo 200zl. Pieniądze dostajesz na koniec roku, a w przypadku pójścia na L4 wszystko się resetuje :3 ciekawe jak zareagują pracownicy. Niedługo trzeba będzie im tą nowinę przekazać xD według mnie trochę ten pomysł zalatuje obozem pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 169
  • Odpowiedz
a w przypadku pójścia na L4 wszystko się resetuje :3


@Niukron: w nastepnym roku rozlozy cala firme, jak infekcje zbiora zniwo bo wszyscy na gripexach i antybiotykach do roboty beda lazili, zarzad na medal :D
  • Odpowiedz
  • 1822
@Niukron Nie wiem jaki to zaklad pracy ale najczesciej ten system powoduje ze ludzie chorzy chodza do pracy z dolarami w oczach i zarazaja innych...
  • Odpowiedz
@monteskjusz: nie mam pojecia, jeszcze szczegóły są ustalane ( ͡° ʖ̯ ͡°) jutro napiszę coś więcej bo dziś nie chciałem się nad tym rozwodzić bo według mnie to poroniony pomysł
  • Odpowiedz
@Niukron: > Pieniądze dostajesz na koniec roku, a w przypadku pójścia na L4 wszystko się resetuje

@Niukron: Do tego momentu było wszystko spoko. Jak ludzie będą dostawali hajs co miesiąc i premie za kwartał też co kwartał to brzmi spoko, ale jak dopiero po całym roku i będzie się resetować przy pierwszym l4 wszystko to będzie z tego więcej krzywdy niż pożytku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 238
@Niukron: najgłupszy pomysł jaki ktoś wymyślił...

Jesteś chory to siedzisz w domu i się leczysz a nie za wszelką cenę przychodzisz do pracy żeby tylko Ci kasa nie przepadła.

Efektem jest, że z jednego chorego robi się cały zespół chorych ludzi
  • Odpowiedz
@Niukron o nas kierownik daje bonusowe 200 zł PRAKTYKANTOM bo na takie prawo, mają taki zapis w umowie wiec im dorzuca do tego biednego tysiąca.

200 zł PRAKTYKANTOM co są tam tylko 3 miesiące.
  • Odpowiedz