Wpis z mikrobloga

Chwila, która musiała prędzej czy później nadejść: w najbliższą sobotę o 13:00 na torze w Rawiczu zaliczę debiut w zawodach amatorskich w meczu Rawicz - Ostrów Wlkp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sprzęt gwizda, yno jeździec... no właśnie. Nigdy nie jechałem we 4 spod taśmy, będzie ciekawie xD
Po nocach śni mi się pierwszy łuk, a w jaki sposób? Zobaczycie na filmie poniżej ( ͡ ͜ʖ ͡)
#zuzel #mirekzuzlowiec
cinek687 - Chwila, która musiała prędzej czy później nadejść: w najbliższą sobotę o 1...
  • 49
  • Odpowiedz
@cinek687: Dasz radę :) wszelkiego powodzenia tj. samych trójek. Mnie też zawołaj na jakąś relację.
Przy okazji zapytam, żeby przejechać nawet kawałek motocyklem żużlowym to trzeba mieć trochę pary w rękach, co nie? I drugie pytanie, jest obecnie w PL jakaś liga amatorów? Kiedyś była. Trzymam kciuki w każdym razie
  • Odpowiedz
@ImperatorPL: Dzięki :) Trochę siły mieć trzeba, ale bardziej to kwestia techniki. Gdy za bardzo walczysz z kierownicą siłowo to Twoja jazda jest mniej płynna i z automatu wolniejsza :)
Znam przypadek, że trener zakazał dalszego uczęszczania zawodnikowi na siłownię, właśnie z powodów wspomnianych powyżej :)
Obecnie ligi nie ma, jest cykl turniejów towarzyskich z podziałem na grupy zaawansowania (platinum, gold, silver, bronze) oraz mecze towarzyskie pomiędzy drużynami. Kiedyś faktycznie liga
  • Odpowiedz
@cinek687: A, no i właśnie, od kogo kupiłeś sprzęt i osprzęt? :) Ostatnie pytanie: jaki jest Twoj ulubiony klub drugoligowy poza Rawiczem? Dodam, że najlepiej żeby to był klub z Podkarpacia :P
  • Odpowiedz
@ImperatorPL: Motocykl zakupiłem od jednego z amatorów z Zielonej Góry, który składa żużlówki z używanych części po zawodnikach, stąd min. obszycia po Piotrku Protasiewiczu :) Resztę dokupowałem na facebookowej giełdzie żużlowej lub prywatnie od zawodników zawodowych.
Co do ulubionego klubu - trafiłeś w dychę! Zawsze trzymałem kciuki za KSM Krosno. Podobnie jak Rawicz zawsze płacom zawodnikom zarobione na torze pieniądze, może wyniki skromne, ale nigdy na minusie - wielkie brawa dla
  • Odpowiedz
@cinek687: cholera, prawdziwie bratnia dusza się trafiła :). No to kevlar po PePe zobowiązuje. Trzymaj się i daj znać koniecznie jak poszło.
PS Jest jeden klub w Polsce który utrzymuje się bez złotówki od miasta, poza tym leży na uboczu miasta, bynajmniej nie KSM. Takim działaczom, podobnie jak w Rawiczu, należą się oklaski
  • Odpowiedz