Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, ze chcecie byc w zwiazku? Dlaczego tak naprawde? Ja jakos nie widze w tym sensu. Mam 25 lat, 2 zwiazki za soba i nie wiem po co to robic. Pewnie, ze czasami jest fajnie ale czy dlatego czasami warto sie męczyć iles tam lat? Po prostu sie zastanawiam czy zaraz nie bedzie za pozno bo co jak mi sie odmieni? Czasami ktos zagaduje ale tak naprawde to mi sie nawet nie chce spotykac. Zwiazek kojarzy mi sie tylko z meczeniem sie, byciem kogos służąca, zdradami i oszukiwaniem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 38
Zwiazek kojarzy mi sie tylko z meczeniem sie, byciem kogos służąca, zdradami i oszukiwaniem


@AnonimoweMirkoWyznania: Albo znajdujesz sobie facetów którzy nie nadają się do związków, albo niewłaściwie budujesz relacje w związku. A może jedno i drugie.

Dla mnie bycie w związku to jedno z największych życiowych olśnień, w sensie nie wyobrażałem sobie że aż tyle szczęścia, tyle pozytywnych rzeczy może z tego wypływać. Nie jestem niczyim służącym, nikt mnie nie zdradza...
@bezbekpol: Nie moge. Ile razy czytam twoje (liczne) komentarze to sie zastanawiam czy ty serio masz takie spoko trafne poglądy (które jeszcze może cudem realizujesz w realu???) Czy to tylko gadki (bo łatwiej jest doradzać niż żyć wg. tego co się "głosi")?
@jungi: To temat rzeka. Niekiedy wolałbym być ignorantem i po prostu żyć jak szary, przeciętny człowiek, ale nie mogę udawać, że czegoś nie widzę. Większość ludzi tak postępuje, przymyka oko, udaje, ale ja zwyczajnie nie potrafię. Mam wręcz nieludzkie poglądy, które dają taki efekt, że jestem sam, na absolutnie każdej płaszczyźnie xD
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak dla mnie miło jest dbać o kogoś, a jeszcze milej z wzajemnością. Co prawda, poświęca się przy tym część siebie i oczywiście nie wszystkim będzie to odpowiadało. Mało jest też ludzi, którzy potrafią tak żyć i się przy tym nie zamęczyć. Nie ma sensu robić czegoś wbrew sobie, chyba, że w celach świadomego rozwoju.
@bezbekpol: tylko że one są właśnie ludzkie. W sensie bardzo rozsądne, sensowne i przemyślane xd stąd pytanie czy ty tak tylko mówisz bo łatwo jest wymyślać "mądre" rady czy faktycznie żyjesz wg tych zasad..