Wpis z mikrobloga

@pijanypowietrzem: Przecież Janek muzycznie zrobił mega progress i jeżeli tego nie zauważasz to jesteś ignorantem i skończ się wypowiadać na takie tematy bo się będziesz kompromitował. No i trzeba widzieć różnice w robieniu na siłę tego co modne, by próbować się przypodobać odbiorcom (np. jak Tede XD) a robienie tego z zajawki i chęci spróbowania się w świeższych brzmieniach. Wiadomo, że nie każdemu to będzie odpowiadać, bo wolą "Starego Janka", tak
#!$%@? dzieci, że jak już bronicie jakiegoś gówno "newschoolowego" rapera bo "robi postęp" albo najeżdżacie niego bo "robi regres" To pamiętajcie, że to nie jest fakt, tylko wasza subiektywna opinia i to, że ewentualnie jest to powszechna opinia, nie oznacza, że ktoś nie może mieć innej która jest równie słuszna co wasza.
@pijanypowietrzem: to jest muzyka, typ muzycznie poszedł do przodu i nie musi się to wyrażać w tym, że piszę bardziej skomplikowane schematy rymów, robi coś świeżego i nowego na polskiej scenie i to jest progres.
Piękne to jest za zakute truskawy się plują o to, że chłopak zmienił zdanie, dojrzał i nie chce już tkwić w tym naiwnym bagnie prawdziwego chib-chobu
@siadatajta:

j e b a n e d z
@pijanypowietrzem: typie ale jak coś jest popularne to ludziom się widocznie podoba i tak ciężko zrozumieć że jemu też mogło się to autentycznie spodobać takie brzmienie jakie teraz tworzy i dlatego zaczął to robić? Wy myślicie że jak ktoś jest truskawą to na całe życie? Sam kiedyś nie trawiłem nic z nowych rzeczy a dziś łykam wszystko prawie i nie tylko ja ale i moi znajomi, coraz więcej osób zaczyna się
@ShadyTalezz: Ale Ty mi chłopie nie tłumacz jak działa ten biznes bo od kilku dobrych lat jestem jego częścią współtworząc projekty osiągające komercyjne sukcesy. Coś staje się popularne bo jest targetowane do najmłodszego (głupiego) Odbiorcy. Brajanki nie słuchają na YT tego co treścią odpowiada ich światopoglądowi bo go zwyczajnie nie mają. Słuchają tego co jest w karcie na czasie albo tego co znalazł ich kolega z ławki w karcie na czasie.
@pijanypowietrzem:

dobrych lat jestem jego częścią współtworząc projekty osiągające komercyjne sukcesy.

#takbylo xD
nie wiem co to ma do rzeczy, ale fajne bajki w każdym razie, dobrze że się pochwaliłeś, wiele to wniosło do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) coś w stylu

młody jesteś jeszcze to nic nie wiesz.


. Coś staje się popularne bo jest targetowane do najmłodszego (głupiego) Odbiorcy

co za bzdura, każda popularna muzyka
@ShadyTalezz: Wyrwałeś fragment zdania z kontekstu. Napisałem to w odniesieniu do tego, że nie musisz mi tłumaczyć jak to wszystko działa bo znam temat. Ale teraz pewnie bym Ci musiał udowodnić to co napisałem zdjęciami z artystami, zapisami numerów kontaktowych z kalendarza albo #!$%@? wiem czym jeszcze bo sobie szyderczo otagowałeś #takbylo - dalej piszesz bzdury z którymi się nie zgadzam. Wyniki badań to jakieś suche dane statystyczne i raczej średnio
pijanypowietrzem - @ShadyTalezz: Wyrwałeś fragment zdania z kontekstu. Napisałem to w...