Wpis z mikrobloga

Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo.
Dodatkowo też jestem introwertykiem,który nie ma we krwi takiej walki o atencję.I tak troche wiekszosc rozmowy przesiedziałem. Czy też tak macie,że nie potraficie dominować w rozmowach gdzie jest wiecej osob? Wsrod znajomych czy w pracy? Taki troche #przegryw no ale fajnie doswiadczenie byc w tivi. Pół wsi machało mi do ekranu w domach.

#introwertycy #psychologia
r.....a - Bylem sobie w telewizji śniadaniowej ale pani nie dawała mi wejść w słowo. ...

źródło: comment_np0fxTdeaSlrXL44HuDSiSbcqVREDSkt.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: #!$%@? mać oglądałem ten odcinek. A ta baba wypowiadała się coś o seksie chyba. Przecież to tak jakby pytać o zdanie Eichmanna w sprawach o tolerancję i równouprawnienie żydów.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia a po co dominować w rozmowach, jak ktoś ma coś mądrego do powiedzenia, a nikt i tak go nie chce słuchać, to i tak szkoda strzępić ryja. Zresztą z "krzykaczami" nie ma co się przekrzykiwać, bo i tak pokonają Cię doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Trudno jest zdominować rozmowę gdy naprzeciwko ma się taką klepaczkę i dodatkowo nie można korzystać z pewnych sposobów mocniejszej perswazji - bo jesteś na wizji. W takich przypadkach nie chcąc wyjść na buraka, musisz stanowczo się się odwołać do "moderatora" dyskusji, czyli tutaj prowadzących. Klarownie zasugerować co się dzieje. Tak, żeby kolejne pytanie było kierowane typowo w twoją stronę.

Takie formaty mają to do siebie, że jak milczysz, to widocznie
  • Odpowiedz
XD ziomek, mogłeś zwyczajnie napisać- "patrzcie mireczki byłem w tele#wygryw", ale nie k@#a zrobiłeś to na typowego polaczka, "ojej jestem taki nieśmiały intro, przegadała mnie gruba baba chlip, dajcie plusy bo jestem przegryw. Nojgorszy sort..
  • Odpowiedz
@rezyserzycia: Faktycznie zdarza się nieraz niedwa, dyskusja trwa i człowiek nie chce wejść w słowo mimo że ma coś do powiedzenia, a potem nagle temat płynnie się zmienia i już głupio wracać z powrotem do poprzedniego tematu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to takie luźne rozmowy z rodziną/ze znajomymi, w takiej telewizji na pewno inaczej temat wygląda, dochodzi pewnie mały stres bo kamery dookoła
  • Odpowiedz